مهم ترین نکات مهم رشد مو
نکات رشد سریع مو
دی ۹, ۱۳۹۶
بهترین خواص روغن بادام
خواص روغن بادام
دی ۹, ۱۳۹۶

کاربرد کانسیلر

انواع کانسیلر

کاربرد کانسیلر

کاربرد کانسیلر

1. کانسیلر بعنوان یک پوشاننده تکمیلی بعد از کرم پودر بر روی صورت قابل استفاده است.
2. کانسیلر مانع از ریزش سایه چشم می شود. به این ترتیب که قبل از زدن سایه باید پلک را با کانسیلر پوشش داده و سپس سایه چشم بزنید. در ابن صورت سایه چشم به صورت ثابت و مرتب بر روی چشک ها باقی می ماند.
3. کانسیلر برای پوشاندن جوش مورد استفاده قرار می گیرد. اگر بر روی بدن خود مثلا در ناحیه قفسه سینه جوش دارید که لازم است آن را پنهان کنید بهتر است از یک کانسیلر متناسب با رنگ پوست خود جوش را پوشانده و سپس به کمک یک پودر شفاف آن را محو کنید.
4. کانسیلر قابلیت رفع تیرگی زیر چشم را دارد. کانسیلر هایی با رنگ هلویی یا نارنجی به راحتی تیرگی های زیر چشم را پوشش می دهند. با استفاده از انگشت حلقه خود کانسیلر را به آرامی زیر چشم خود پخش نمایید. این دو رنگ از کانسیلر مطابقت بیشتری با پوشت دارند و بسیار طبیعی جلوه می کنند.
5. کانسیلر قابلیت مخفی کردن پف چشم ها را دارد.
6. با کمک کانسیلر می توان اشتباهاتی که در حین کشیدن خط چشم مرتکب می شوید، پنهان کرد. با کمک کانسیلر می توان قسمت های اشتباه را بدون ماندن هیچگونه ردی پاک کرده و مجددا اصلاح نمایید.
7. کانسیلر مانع از ریزش رژلب به اطراف لب می شود. قبل از زدن رژلب مقداری کانسیلر را بر روی لب ها بزنید تا هم رژلب بهتر بنظر برسد و هم در اطراف لب پخش نشود.
8. با کمک کانسیلر می توان ابروها را تمیز تر و برجسته تر نمود. به ین صورت که خط دور ابرو را به صورت کامل می توان با کانسیلر مرتب و تمیز نشان داد تا ابروها بیشتر به نظر برسند.
9. با کمک کانسیلر می توان شکل لب ها را تغییر داد. به این صورت که کل لب را کانسیلر زده سپس با استفاده از یک خط لب لب ها را بزرگتر یا کوچکتر طراحی کنید.

کاربرد کانسیلرReviewed by سه رخ on Dec 30Rating: 3.0کاربرد کانسیلرکانسیلر بعنوان یک محصول آرایشی بیشترین کاربرد را در زیرسازی پوست و آرایش صورت دارد که توانایی برطرف کردن نواقص پوست را داراست. در این مقاله کاربردهای کانسیلر را به شما آموزش می دهیم.

کانسیلر بعنوان یک محصول آرایشی بیشترین کاربرد را در زیرسازی پوست و آرایش صورت دارد که توانایی برطرف کردن نواقص پوست را داراست.

1 دیدگاه

  1. هلنا رستم زاده گفت:

    چقدر خوبه که شما آموزش آرایش میدین. الان همه شنیدن باید زیر چشم شون کانسیلر بزنن وقتی چجوری ش رو بلد نیستن خوب آرایش کنن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *