ژل شستشوی صورت
بهترین ژل شستشوی صورت
مهر ۱۹, ۱۳۹۶
ریمل ضد آب
ریمل ضد آب نخرید!
مهر ۱۹, ۱۳۹۶

کاشت ژل ناخن

کاشت ژل

کاشت ژل ناخن

کاشت ژل ناخن

   یکی از انواع کاشت ناخن کاشت ژل است که امروزه در آرایشگاه ها و مراکز ناخن بیشترین طرفدار را دارد. مواد کاشت ژل به صورت آماده در بازار قابل خریداری می باشد. برای انجام کاشت ژل ابتدا باید مواد ضد قارچ را بر روی ناخن زده سپس مواد ژل را بر روی ناخن قرار می دهند و بعد از آن دست فرد را داخل دستگاه یووی قرار می‌دهند تا این ژل کاملاً خشک شود.
   این نوع کاشت در واقع شبیه کاشت پودری ناخن است و تنها تفاوت آن ها در نوع موادشان است. کاشت ژل از لحاظ زیبایی ظاهری منحصر به فرد تر و خاص تر می باشد. در کاشت ژل طرح ها و دیزاین های خاصی را برای ناخن می توان در نظر گرفت. در این نوع کاشت ناخن حالتی شیشه ای دارد و به همین دلیل ظاهری جذاب به ناخن ها می بخشد.

کاشت ژل ناخنReviewed by سه رخ on Oct 11Rating: 3.0کاشت ژل ناخنکاشت ژل یکی از انواع کاشت ناخن است که بیشترین طرفدار را در آرایشگاه ها و مراکز ناخن دارد. این کاشت شبیه کاشت پودری است. در این مقاله نحوه کاشت ژل را به شما معرفی می کنیم.

کاشت ژل یکی از انواع کاشت ناخن است که بیشترین طرفدار را در آرایشگاه ها و مراکز ناخن دارد. این کاشت شبیه کاشت پودری است. در این مقاله نحوه کاشت ژل را به شما معرفی می کنیم.

1 دیدگاه

  1. عاطی گفت:

    چه کاشت ناخن زیبایی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *