تکنیک بالیاژ رنگ مو
تکنیک رنگ موی عید نوروز
اسفند ۲۱, ۱۳۹۶
رنگ بلوند دودی برای مو
رنگساژ بلوند دودی
اسفند ۲۱, ۱۳۹۶

کانتورینگ انواع بینی

آموزش کانتورینگ انواع بینی

کانتورینگ انواع بینی

کانتورینگ انواع بینی 

   شکل بینی در زیبایی و فرم صورت بسیار تأثیر گذار می باشد. مثلاً اگر بتوانید فرم صورت خود را درست تشخیص دهید، می توانید مدل مویی را انتخاب کنید که مناسب فرم صورت شما باشد. در مورد بینی هم همین قانون صادق است. با تشخیص درست فرم بینی، می توانید روش مناسب کانتور کردن آن را نیز انتخاب کنید.
- بینی تخت و کوتاه
   اگر بینی شما تخت است یا پل بینی شما تخت یا نامشخص به نظر می رسد، برای مشخص کردن آن و ایجاد حالتی استخوانی برای بینی باید روی هر دو طرف پل بینی با استفاده از سایه ی کانتور، دو خط صاف بکشید.
- بینی مثلثی و سربالا
   بینی های مثلثی در قسمت سوراخ های بینی پهن تر از قسمت بالای بینی هستند. برای ایجاد تعادل در این مدل بینی ها باید فقط نوک بینی را کانتور کنید و برای زیر گوشه های داخلی ابروها از هایلایتر استفاده نمایید. در این نوع بینی ها، خطی که از ابروها به سمت لب پایین می آید صاف نیست و کمی کج به نظر می رسد. برای اصلاح این خط، با استفاده از سایه ی کانتور، یک خط صاف روی هر دو طرف پل بینی کشیده و برای قسمت وسط از هایلایتر استفاده نمایید.
- بینی پیازی یا گوشتی
   اگر بینی پیازی شکل دارید(با پل باریک و سوراخ های پهن)، بالاترین قسمت و پایین ترین قسمت بینی را کانتور کرده و در مرکز پل بینی از هایلایتر استفاه نمایید.
- بینی بی قاعده یا غیر معمولی
   این نوع بینی ها معمولا یک فرورفتگی کوچک در یک طرف مرکز پل بینی دارند. برای اصلاح این قسمت از هایلایتر استفاده نمایید تا هر گونه سایه غیر عادی و نامنظم اصلاح شود.
- بینی سنگین و عقابی
   این فرم بینی، پیشانی یا خط ابرو را برجسته و یا سنگین نشان می دهد و سایه ای روی پل بینی ایجاد می کند. بین ابروهای خود از هایلایتر به شکل مثلثی استفاده نمایید تا از نظر بصری این قسمت را طوری نشان دهد که انگار به سمت بالا کشیده شده است.
- بینی باریک 
   بینی های باریک پل بسیار باریک و نازکی دارند. با استفاده از هایلایت در دو خط صاف روی هر دو طرف پل بینی، ضخامت آن کمی بیشتر می شود.

کانتورینگ انواع بینیReviewed by سه رخ on Mar 12Rating: 3.0کانتورینگ انواع بینی بینی ها فرم های گوناگونی دارند برای اینکه فرم مناسبی برای بینی خود انتخاب کنید می توانید از تکنیک کانتورینگ استفاده کنید. در این مقاله کانتور کردن انواع بینی را به شما آموزش می دهیم.

بینی ها فرم های گوناگونی دارند برای اینکه فرم مناسبی برای بینی خود انتخاب کنید می توانید از تکنیک کانتورینگ استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *