جدیدترین رژ گونه آرایش صورت
رژ گونه تان را خوش رنگ انتخاب کنید
دی ۱۳, ۱۳۹۵
بهترین آرایشگاه و سالن زیبایی
آرایشگاه و سالن زیبایی
دی ۱۴, ۱۳۹۵

HD ابرو

HDابرو چیست

ابرو HD

ابرو HD

امروزه داشتن ابروهای HDدر آرایشگاه از اهمیت زیادی برخوردا است در این حالت تمرکز موهای روی ابرو ، بالاتر رفته و حالت و رنگ ابروها بهتر دیده می شود. با کمک آن می توان بدون تاتو کردن و یا هاشور، ابروهایی زیبا و کاملاً طبیعی به دست آورد.
در ابروهای HD ابروها پرپشت تر، رنگ آن ها تیره تر و حالت آن ها زیباتر به نظر می رسد. به علاوه این ابروهای HDمی توانند به زیبایی چهره هم کمک کرده و قاب صورت را زیباتر نشان دهند.

ابروهای HD طی هفت مرحله ترمیم و حالت دهی ابروها  در آرایشگاه به دست می آید که در آن ترکیبی از طراحی، تکنیک، رنگ ابروها، بند انداختن و وکس ابروها در نظر گرفته شده و به کار می رود.
ابروهایی خوش حالت برای همه
معمولا در آرایشگاه در صورتی توصیه می شود که فردی به دلیل برداشتن بیش از حد ابروها و یا یک بیماری خاص ابروهای زیبای خود را از دست داده باشد. یا هنگامی که فردی ابروهای کم پشت، کوتاه و بدحالتی داشته باشد و در پی تغییر و زیباتر کردن ابروهای خود باشد. از طرفی از آن جایی که 70% حالات صورت ناشی از ابروهاست، توصیه می شود که به ابروها بیشتر توجه شده و رنگ ابروو حالت آن ها را متناسب با صورت تعیین کرد
انتخاب حالت ابروها
در این حالت  خود فرد می تواند به تنهایی مدل ابروهای خود را انتخاب کرده و یا این که از فرد متخصص در آرایشگاه  و طراح در این کار مشورت بگیرد. در هر دو صورت انتخاب مدل کاملاً دلخواه بوده و نازکی یا پهنی، تیرگی یا روشنی، بلندی یا کوتاهی و تیزی یا انحنا دار بودن ابروها کاملا به سلیقه فرد و انتخاب وی بستگی دارد. البته برای این کار بهتر است از فرد متخصص درباره این کار نظر خواسته و رشد ابروها، رنگ اصلی آن ها و حالت صورت در نظر گرفته شود.
مدت زمان ماندگاری ابروهای HD
این پروسه بسته به نگه داری و رشد ابروهای فرد و بسته به این که تا چه مدت زمانی موهای ابرو رنگ را در خود نگه می دارند ماندگاری دارد ولی معمولا هر 4 هفته یک بار باید رنگ ابروها ترمیم شود.
برخلاف تتو و یا هاشور که از همان ابتدا نتیجه کار مشخص نیست، در روش ابروهای HD ابروها در همان جلسه اول یا دوم حالت می گیرند. البته این امر برای هر کس متفاوت است و ممکن است کسی در همان جلسه اول نتیجه گرفته و دیگری با چند جلسه به نتیجه دلخواه خود برسد.
کاربرد ابروهای HD برای کسانی که بیش از حد ابروهایشان را برداشته اند
برداشتن بیش از حد ابروها باعث می شود که رشد ابروها در بسیاری از مناطق قطع شده و حجم ابروها نیز کمتر شوند. البته باید این ابروها را طی چند جلسه ترمیم کرده و با در نظر گرفتن رشد ابروها آن ها را حالت داد.
آرایش نیمه دائم
در صورتی که ابروها خیلی کم باشند و نتوان از این روش روی آن ها استفاده کرد می توان از روش های جایگزین مانند آرایش نیمه دائم و هاشور روی ابروها استفاده شود.

برای آشنایی بیشتر با این روش میتوانید در بهترین آرایشگاه های زنانه با متخصصین ابرو مشورت کنید.

HD ابروReviewed by Tannaz lotfy on Jan 3Rating:

1 دیدگاه

  1. حمیده.نیازی گفت:

    این مطلبتون عالی بود . خیلی زیباس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *