سایت سه رخ بانک آرایشگاه و سالن زیبایی ایران

 

خدمات ما در حوزه آرایشگاه ها

      ما با معرفی آرایشگران و متخصصین دنیای آرایش از آرایشگاه ها و مجموعه های مرتبط و محصولات آرایشی حمایت میکنیم. دوستان آرایشگر و علاقه مند به هنر آرایش و پیرایش میتوانند روزانه از ویدیوهای آموزشی بهره برده و همچنین قادر خواهند بود از طریق سایت سه رخ از برگزاری همایش ها و دوره های آرایشی آگاه شوند. مشاورین ارشد سه رخ در حوزه تبلیغات، تاسیس سالن زیبایی، تجهیز و دکوراسیون ، آموزش پرسنل و استخدام کادر مجرب، همواره شما را یاری خواهند نمود. پیشنهاد میشود مقالات آموزشی و اخبار آرایشی به روز دنیا را در سه رخ دنبال نمایند.


 

توی این سایت کلی پیشنهاد خوب براتون داریم. هم برای شما که آرایشگر هستید و سالن زیبایی و سالن عروس دارید، هم برای شما که به دنبال آرایشگاه و سالن زیبایی خوب میگردید
*  اگر میخواهید خودتون رو واسه مراسمی حاضر کنید، ما به شما نزدیکترین و حرفه ای ترین آرایشگاه زنانه و آرایشگاه مردانه ،میکاپ کار خوب، بهترین مراکز عروس ،رنگ و مش تخصصی، کوپ بی نظیر با متد روز، سالن کاشت و ترمیم ناخن بی نقص ، مراکز اپیلاسیون بهداشتی و … معرفی میکنیم.
*  اگر بعد از کلی پرس و جو و تحقیق نمیدونید هنوز کجا ابروها و چشمهایتان را تاتو کنید و هاشور بزنید و بعدا پشیمون نشید …
*  اگر دنبال اکستنشن مو و اکستنشن مژه حرفه ای میگردید به راحتی در لیست مراکز تخصصی ما همه را پیدا کنید .
*  اگر میکاپ کار حرفه ای هستید و قصد برند سازی دارید تا اسم شما ماندگار شود، نام خود را در لیست میکاپ آرتیست های ما ثبت کنید.
*  اگر ناخن کار حرفه ای هستید مدل های ناخن و طراحی های خودتون را با اسم خودتون نمایش دهید.
*  اگر خیلی وقت هست که آرایشگری یاد گرفتید اما درآمد خوبی ندارید و مشتری زیادی جلب نکردید و یا تا حالا کار نکردید.
*  اگر عروس حرفه ای درست میکنید،اپیلاسیون کار حرفه ای هستید ، ترکیب رنگ مو تخصصی بلد هستید و هر مدل مو را عالی کوتاه میکنید ... اما از سالن آرایشی که در آن کار میکند راضی نیستید و یا مشتری تون کم هستند، یا حتی در منزل کار میکنید... اینجا به دنبال بهترین فرصت های جدید شغلی باشید…
*  اگر شما وارد کننده یا فروشگاه محصول آرایشی بهداشتی یا برند خصی هستید میتوانید با این سایت همه جا شناخته شوید.
*  اگر یک کلینیک زیبایی سلامت و لاغری هستید خودتان را اینجا به دیگران معرفی کنید.
*  شما مدیر آرایشگاه و سالن زیبایی محترم اگر با کمبود نیرو مواجه شدید و یا به دنبال پرسنل حرفه ای میگردید،میتونید پرسنل و همکاران حرفه ای در اینجا پیدا کنید.
*  اگر آموزشگاه آرایش و پیرایش دارید و دوره های آموزشی برگزار میکنید، حتما در این سایت کلاسها و دوره های آموزشی خودتون را اطلاع رسانی کنید.
*  حتی اگر میخواهید تاره وارد حرفه آرایشگری شوید با ما همراه شوید.