سایت سه رخ بانک کامل آرایشگاه و سالن زیبایی ایران

     ما تیمی متشکل از افراد متخصص و حرفه ای، وفادار به ارزشهای انسانی و سازمانی در راستای اهداف شما داریم. با باور ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر به این ارزش‌ها پایبندیم. ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم. و احترام و ارزش خاصی برای هنرمندان آرایشگر این سرزمین قایل هستیم. بهترین لحظه‌ زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان را می‌شنویم و با آنها صحبت میکنیم.

               ارزشهای تیم ما : مشتری محوری، احترام، شفافیت، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی و کار گروهی.
                                 ارایه خدمات ویژه با بهترین کیفیت در کمترین زمان  تعهد و مسیولیت پذیری.

 
 

سایت سه رخ با هدف حمایت از صنف آرایشگران و صنعت زیبایی ایران زمین فعالیت خود را آغاز کرده است. ما بانکی کامل از مشاغل مرتبط با آرایشگری را به تفکیک شهر، منطقه و تخصص در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم و شما به راحتی میتوانید بهترین های هر تخصص را پیدا کنید و خودتان را به علاقمندان به آرایش معرفی کنید و شناخته شوید. همچنین با ارایه روزانه مطالب مرتبط و ویدیوهای آموزشی ، در جهت آموزش علم آرایشگری در خدمت شما هستیم . تمامی مقالات و مطالب منتشر شده در سایت سه رخ توسط کارشناسان سایت ما نوشته شده است و قسمتی نیز ترجمه متون خارجی به روز میباشد. امید است که بتوانیم پشتوانه ای محکم برای صنف آرایشگران این سرزمین باشیم و همه با هم به سمت موفقیت برویم .

 

سایت سه رخ چند تفاوت اساسی با سایر سایتها دارد :

دسترسی به مشتری بالقوه دارد : بیش از 2 هزار آرایشگاه و وارد کننده و پخش کننده محصولات آرایشی از سراسر ایران در این سایت حضور فعال دارند . این تعداد که حجم بسیار بالایی از صنعت آرایشگری کشور را در اختیار دارند ، به دلیل نوع حرفه و در صورت رضایت از همکاری با شما میتوانند به مشتریان دائم شما تبدیل شوند.

قرار داشتن در صفحه اول جستجوی گوگل : حضور ما در صفحه اول گوگل ، به شما کمک میکند روزانه هزاران جستجوگر از طریق سایت سه رخ به سوی آرایشگاه یا محصول آرایشی یا فروشگاه شما هدایت شوند.

صفحه اختصاصی : سایت سه رخ این امکان را به تک تک اعضای خود از جمله : آرایشگاه ، میکاپ آرتیست ، مرکز ناخن ، سالن اپیلاسیون ، مرکز هاشور و پیگمنتیشن ، مرکز اکستنشن ، کلینیک زیبایی ، آموزشگاه آرایش پیرایش ، فروشگاه محصولات آرایشی و ... میدهد که یک صفحه اختصاصی برای خود داشته باشند. که از طریق این صفحه میتوانند خودشان با بازدید کنندگان سایت در تماس باشند ، نمونه کارهای شان را در اختیار مشتری قرار دهند ، از نظرات پیشنهادات انتقادات مشتری بصورت مستقیم مطلع شوند و پاسخگو باشند.

بالا بردن امتیاز شما در گوگل : تیم فنی سه رخ این توانایی را دارد که با بکار گیری اسم آرایشگاه یا محصول شما در مقالاتی که روزانه تولید میکند، امتیاز شما را در گوگل بالاتر ببرد. و شما بالاتر از رقیبان خود دیده شوید و به طبع مشتری بیشتری جذب کنید.