میکاپ حرفه ای
آموزش آرایش حرفه‌ای
بهمن ۲۶, ۱۳۹۶
مدل بافت مو جلوی سر
آموزش بافت مو جلوی سر
اسفند ۳, ۱۳۹۶

آموزش انواع خط چشم

آموزش انواع خط چشم

آموزش انواع خط چشم

   خط چشم یکی از انواع آرایش های زیبا برای چشمان است که موجب جذاب تر شدن آن ها می شود. معمولا برای کشیدن خط چشم از انواذع مدادهای چشم و یا سایه های چشم استفاده می شود. اینکه رنگ خط چشم را چگونه انتخاب کنیم بستگی به نوع آرایش شما دارد. برای آرایش های فانتزی معمولا از انواع خط چشم های رنگی استفاده می شود و برای آرایش های معمولی و کلاسیک خط چشم های تیره به رنگ سیاه و یا به رنگ قهوه ای تیره استفاده می شود. 
   امروزه انواع ماژیک های خط چشم و براش های مخصوص کشیدن خط چشم در بازار موجود است. برای کشیدن انواع خط چشم نیز روش های مختلفی وجود دارد. بسیاری از آرایشگران هر نوع خط چشم را با ترفند خاصی بر روی چشمان مشتری خود رسم می کنند. مجموعه سه رخ در مطالب و ویدیو های منتشر شده سعی دارد این ترفندهای مؤثر را به شما عزیزان بیاموزد. در ویدیو زیر چند مدل خط چشم را به شما آموزش می دهیم. 

آموزش انواع خط چشمReviewed by سه رخ on Feb 16Rating: 3.0آموزش انواع خط چشمخط چشم یکی از زیباترین آرایش های چشم است که موجب جذاب تر شدن چشمان شده و تأثیر بسیاری در زیبایی فرد دارد. در این ویدیو نحوه آرایش چشمان را به شما آموزش می دهیم.

خط چشم یکی از زیباترین آرایش های چشم است که موجب جذاب تر شدن چشمان شده و تأثیر بسیاری در زیبایی فرد دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *