ریمل و کرم پودر پاک کنید
ریمل و کرم پودر پاک کنید
بهمن ۳۰, ۱۳۹۵
ضرر تزریق ژل
تزریق ژل‌ها برای بدن ضرر دارند ؟
بهمن ۳۰, ۱۳۹۵

ابروهایتان را پر پشت کنید(قسمت۱)

ابروهایتان را پر پشت کنید(قسمت1)

ابروهایتان را پر پشت کنید(قسمت۱)

ابروهایتان را پر پشت کنید(قسمت1) 

چطور ابروها را پرپشت‌تر نشان دهید؟


اگر ابروهای‌تان کم‌پشت است می‌توانید آنها را با پودر، مداد و ژل مخصوص پر کنید. اگر سبزه هستید، ابروهای خود را روشن‌تر کنید و اگر بلوند هستید و موهای روشن دارید، ابروهای خود را کمی تیره‌تر کنید. اگر در این باره شک دارید، از رنگ خاکستری مایل به قهوه‌ای استفاده کنید که تقریبا به همه می‌آید. برای پاک کردن رنگ‌های اضافی از ضربه‌های کوچک در قوس ابروی خود با یک مداد ابرو استفاده کنید.
 

شابلون طراحی را فراموش کنید


اگر ابروی شما کم‌ پشت یا بی‌حالت است باید بدانید که این به ساختار صورت شما برمی‌گردد. در حقیقت باید ببینید چه چیز با صورت شما متناسب است؟ استفاده از شابلون برای آرایش ابروها روش مناسبی نخواهد بود و ممکن است از نتایج حاصل راضی نباشید. شابلون کردن ابروها می‌تواند شما را عصبانی، متعجب، سالخورده و غیرمتعادل جلوه دهد.
 

ابروها را با موهای‌تان تطابق دهید


اگر می‌خواهید رنگ موی خود را تغییر دهید، باید به فکر رنگ ابروها هم بود. برای این کار بهتر است به یک آرایشگر با تجربه مراجعه کنید و در خانه به ابروهای‌تان دست نزنید. شاید رنگ کردن ابروها در خانه کار آسانی به‌نظر برسد اما باید بدانید که نتیجه همیشه آن‌طور که تصور می‌کنید، نخواهد بود. پس بهتر است کمی پول خرج کنید اما با اطمینان بیشتری ابروهای‌تان را تغییر دهید. اگر به یک تغییر سریع در ابروهای‌تان نیاز دارید لازم نیست برای رنگ کردن ابروهای‌تان زمان بگذارید. برای این کار می‌توانید از ترکیب ریمل و ساتر برای تیره کردن یا روشن کردن فوری ابروهای خود استفاده کنید.
 

به مد اهمیت ندهید


برای مدرن بودن لازم نیست ابروهای بسیار نازک یا نقش و نگار شده داشته باشید. سعی کنید تا حد امکان خودتان باشید. تغییر بسیار زیاد در ابرو، می‌تواند چهره شما را غیر‌طبیعی کند. بهتر است همه کارهایی که انجام می‌دهید فقط در جهت بهبود حالت ابروهای‌تان باشد، نه عوض کردن کامل آنها. به‌علاوه اگر تنوع را دوست دارید یک مدل موی ثابت را برای سه ماه نگه ندارید. سعی کنید آنها را شکل‌دهی کرده و همواره به بهترین شکل ممکن خود را آراسته کنید.
 

کدام موچین مناسب است؟


موچین و ابزاری که برای اصلاح ابروهای‌تان استفاده می‌کنید نیز در این میان حرفی برای گفتن دارند. اگر تا به حال ابروهای خود را اصلاح نکرده‌اید، بهتر است از موچین نوک گرد استفاده کنید. اگر ابروهای کوتاه یا سفت دارید، موچین را با یک زاویه مشخص بچرخانید و از نقاط لبه شروع به برداشتن ابرو کنید.

ادامه در قسمت 2

ابروهایتان را پر پشت کنید(قسمت۱)Reviewed by کاشت ناخن on Feb 18Rating:

9 دیدگاه ها

 1. paras2 گفت:

  خیلی عالی بود

 2. پری گفت:

  خیییییلیییییی خوووب بود

 3. مهشید گفت:

  عالـــــــی بود

 4. مائده گفت:

  عالی بود

 5. ya30 گفت:

  خیلی عالی بود

 6. sara گفت:

  عـــــــــــــــالــــــــــی

 7. maryam گفت:

  خیلی خوب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *