روش ویتامینه موی رنگ شده
ویتامینه موی رنگ شده
فروردین ۲۶, ۱۳۹۶
آموزش گام به گام زیر سازی پوست
آموزش آرایش گام به گام صورت (بخش اول)
فروردین ۲۶, ۱۳۹۶

اشتباهات استفاده از مداد ابرو

خطاهای رایج در آرایش ابروها با مداد

آرایش ابرو با مداد ابرو

اشتباهات استفاده از مداد ابرو

شاید از دید شما ساده ترین مرحله میکاپ، آرایش ابرو باشد.اما این توجه داشته باشید اگر همین مرحله راحت را با دقت انجام ندهید به جای ابرویی خوش فرم و زیبا حالت عادی ابرو خود را نیز از دست خواهید داد.

  1. خطوط پهن در آرایش جلوه زیبایی نداشته و جز مصنوعی جلوه دادن چهره زیبایی خاصی را به صورت اضافه نمیکند. بنابراین برای استفاده از مداد جهت آرایش ابرو ازشربه های سریع و سطحی استفاده کنید.
  2. سعی کنید در آرایش ابرو به جای خطوط واضح از خطوط محوتر استفاده کنید.برای این کار میتوانید با استفاده از قلم مو یا شانه کوچکی خطوط نمایان را کمرنگ کنید. شانه کردن ابرو ها به سمت بالا در پخش و محو کردن خطوط مداد در تمام سطح ابرو بسیار موثر است.
  3. زمانی که مداد ابروی خود را با تراش آرایشی میتراشید نوک مداد تیز بوده و در نتیجه خطوط را واضح ترسیم می کند. پس از مداد با نوک مناسب و نرم استفاده نمایید.
  4. تیره کردن بیش از حد ابرو علاوه بر این که سنتان را بالا تر می برد، تضاد زیادی بین ابرو و موهایتان ایجاد می کند. به توصیه آرایشگران از مداد ابرو به انداه دو درجه روشن تر از موهایتان جهت برجسته نشان داده شدن ابروهایتان استفاده کنید.
  5. در آرایش ابرو هرچه از لوازم آرایشی مخصوص بیشتر استفاده کنید، آرایش دقیق تری خواهید داشت. پودر ابرو یا سایه مات برای پر کردن جاهای خالی ابرو، ژل رنگی یا بی رنگ ابرو برای نگه داشتن حالت ابرو از جمله وسایلی هستند که در آرایش ابروی شما بسیار تأثیرگذارند.
اشتباهات استفاده از مداد ابروReviewed by سه رخ on Apr 15Rating: 4.0اشتباهات استفاده از مداد ابرو شاید راحت ترین کار در نظر شما آرایش ابرو باشد اما این را بدانید که همین مرحله راحت را اگر با دقت انجام ندهید به جای بدست آوردن ابرویی خوش فرم و زیبا حالت عادی ابرو خود را از دست خواهید داد.در این مقاله خطاهای رایج در استفاده از مداد ابرو را به شما نشان داده و نحوه جلوگیری از تکرار آن ها را آموزش میدهیم.

1 دیدگاه

  1. سمانه گفت:

    این که میگن مداد ابرو باعث ریزش ابروها میشه درسته؟
    من از مداد ابرو برای آؤایش روزانه استفاده میکنم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *