اکسیدان چیست
اکسیدان چیست؟
خرداد ۲۶, ۱۳۹۶
انواع اکسیدان مو
انواع اکسیدان مو
خرداد ۲۶, ۱۳۹۶

اپیلاسیون با کرم موبر

نحوه اپیلاسیون با کرم موبر

اپیلاسیون با کرم موبر

اپیلاسیون با کرم موبر

به گفته متخصصین پوست در آرایشگاه کرم های موبر برای موزدایی بسیار عالی عمل می کنند، ضمن اینکه امکان زخم و خونریزی نیز با استفاده از این روش وجود ندارد. برای این کار نیز موهای شما باید حداکثر نیم سانت باشند زیرا موهای بلند به آسانی با کرم موبر پوشانده نمی شوند. بهتر است از کرم های مخصوص پوست حساس استفاده کنید.حداقل ۷۲ ساعت پس از آخرین موزدایی با تیغ اقدام به استفاده از کرم موبر کنید.
کرم را با کاردک روی پوست بمالید. ضخامت کرم باید تا حدی باشد که موها را کاملا بپوشاند. مواظب باشید کرم روی ناحیه ی تناسلی شما مالیده نشود. زیرا این قسمت بسیار حساس است. پس از ۱۰ دقیقه با یک کاردک تمیز موها را از روی پوست پاک کنید و با آب ولرم شستشو دهید.

اپیلاسیون با کرم موبرReviewed by سه رخ on Jun 16Rating: 4.5اپیلاسیون با کرم موبردر این مقاله میخواهیم نحوه اپیلاسیون با کرم موبر را از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه بررسی کنیم

1 دیدگاه

  1. گل بانو گفت:

    واقعا یکی از بهترین روش های اپیلاسیون نه درد داره نه ضرر فقط باید به کرمش حساسیت نداشته باشی که خب اکثر خانم ها هم حساسیتی بهش ندارن راحتم هست استفاده ازش.مرسی که این روش رو معرفی کردین بلکه خانوما بخونن بدونن که اپیلاسیون به این روش بهتر از بقیه روش هاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *