نکات قبل از رفتن به آرایشگاه
قبل از رفتن به آرایشگاه این نکات را بخوانید
دی ۲۶, ۱۳۹۵
نکات بند انداختن در آرایشگاه
نکات بند انداختن در آرایشگاه
دی ۲۶, ۱۳۹۵

چگونه آرایشگاه را دکور کنیم؟

آموزش دکور کردن آرایشگاه

آموزش دکور کردن آرایشگاه

آرایشگاه خود را چگونه دکور کنیم؟

سالن های زیبایی! یک فروشگاهی که آرایشگران میکاپ آرتیست ها آنجا کار میکنند. آرایشگر شما موهایتان را کوتاه میکند و به آن مدل میدهد، میکاپ آرتیست ناخن های شما را درست میکند و باقی خدمات زیبایی را انجام میدهد. سالن ها میتوانند یا در محدوده شیک و فانتزی یا در محدوده اجرا کار و قدیمی باشند. اگر در دکور کردن سالن خود مشکل دارید و گیر کرده اید، راهنمای زیر را بخوانید.

۱- به بودجه فکر کنید. هیچ فروشگاه دکوراسیونی وجود ندارد که شما با یک ایده خام و اولیه به آنجا بروید و همه چیز در نهایت به خوبی تمام شود. آیا به اندازه کافی پول برای گرداندن آنجا دارید؟ آیا شما در حال حاضر جایی دارید که بتوان در آنجا یک سالن زیبایی راه اندازی کرد؟ آیا متبحر و واجد شرایط هستید؟ آیا شما نیروی واجد شرایط میشناسید؟ هنگامیکه شما همکار استخدام کنید باید به آنها حقوق بدهید. با یک دستمزد خوب شروع کنید. اطمینان حاصل کنید به اندازه کافی برای همه پول در نظر گرفته اید.

۲- تم رنگی انتخاب کنید.آیا سالن شما قرمز میشود؟ سفید؟ آبی؟ سفید یا آبی؟ رنگی رنگی؟ چه قسمت هایی از سالن شما رنگ های متفاوتی دارد؟ آیا شما قصد دارید که ظاهر سالن شما شیک و مد روز باشد، یا تجملاتی؟ هر طور که شما انتخاب کنید هوشمندانه انتخاب کنید. تمام ایده ها و نظرات را یادداشت کنید. هنگامیکه پول و تم رنگی و ایده هایتان را داشتید مرحله بعدی را اجرا کنید.

۳- مطمئن شوید که در سالن به چه چیزهایی نیاز دارید. به لیست موارد مورد نیاز در این متن نگاهی بیاندازید. هنوز برای زمان تصمیم گیری برای مبلمان و دکوراسیون زود است اول در مورد وسایل مورد نیاز و فضای آنها که قرار است در سالن استفاده شود تصمیم بگیرید و مطمئن شوید که همه وسایل به صورت درست در سالن جا میشوند یا نه. همه موارد گفته شده در لیست وجودشان قطعی و لازم است پس دقت کنید که تمام آنها را در نظر گرفته اید. هنگامیکه همه چیز را مشخص کردید میتوانید به مغازه مبلمان و دکوراسیون بروید و ببینید چیزهایی که مورد نیاز شما است را میتوانید آنجا بیابید یا نه. اگر نه در مغازه های دیگر جستجو کنید ولی اگر جواب مثب بود از موارد مورد نیازتان لیست و عکس تهیه کنید.

۴- یک نقشه جایگذاری مبلمان تهیه کنید. هر چیزی باید جای مخصوص خودش را داشته باشد. اگر به نظر خیلی درهم و فشرده آمد باید جایی بزرگتر را برای محل سالن در نظر بگیرید. اگر به نظر خیلی خلوت و خالی آمد مبلمان بیشتری اضافه کنید. وقتی نقشه را تهیه کردید و از آن راضی بودید و اگر با افراد دیگری شریک هستید با آنها هم صحبت و مشورت کنید و به توافق برسید و تصمیم نهایی را بگیرید.

۵- اسم سالن را انتخاب کنید، اقلام تبلیغاتی مثل پوستر، کارت ویزیت را آماده کنید و آنها را بین مردم پخش کنید.وب سایتی برای سالن تان بسازید. اگر آشنا به طراحی هستید که چگونه وب سایت حرفه ای و مرتب بسازید اگر نیستید از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید و دقت کنید اسم سالن خوانا با معنی باشد و در اینترنت قبلا ثبت نشده باشد.

۶- مبلمان را در سالن قرار دهید. با کمک نقشه جایگذاری مبلمان ها را درست در جای خودشان قرار دهید. دقت کنید که سینک وصل شود، کابینت های شامپو و نرم کننده ها سر جای خودشان نصب شوند و اسپری های مو، لاک ناخن  و محصولات ناخن سر جایشان قرار گیرند. از سالن جدیدتان عکس بگیرید . از آن لذت ببرید. در آن زمان بگذرانید و افراد مناسب استخدام کنید، جلسه برگزار کنید و مصاحبه کنید.

چگونه آرایشگاه را دکور کنیم؟Reviewed by Pantea Paydar on Jan 15Rating:

3 دیدگاه ها

  1. عسل.جهانی گفت:

    سلام من خیلی موافقم . دکور آرایشگاه خیلی مهمه

  2. ندا گفت:

    دکوراسیون خیلی به چشم میاد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *