آموزش ماساژ پا عروس
ماساژ پا و خواب خوب
آذر ۲۹, ۱۳۹۵
روش مراقبت پوست آرایشگاه
روش مراقبت از پوست بدون آرایشگاه
آذر ۳۰, ۱۳۹۵

با این مواد غذایی لاغر بمانید

آموزش اندام متناسب

اندام متناسب

با این مواد غذایی لاغر بمانید

شما برای لاغر بودن به برنامه‌ی فانتزی و سیستم‌ پیچیده ای نیاز ندارید. تمام کاری که باید انجام دهید، انتخاب‌های غذایی‌ هوشمندانه است، مراقب اندازه های سهم غذایتان باشید و پر تحرک بمانید. یاد گرفتن آنکه چگونه در تمام عمر، درست غذا بخورید، مفیدتر است. تاکید باید بر انتخاب غذاهای سالم در هر روز و ایجاد تغییرات مثبت در شیوه زندگی باشد. پس به جای زجر کشیدن با غذاهای رژیمی، به سراغ مواد غذایی سالم و مغذی بروید. ما به عروس خانمها پیشنهاد میکنیم، با این 5 گزینه شروع کنید. مواد غذایی خوشمزه بسیاری در بینشان قرار دارند .

  •  لاغر ماندن با بادام درختی

اگر به دنبال یک میان وعده خوشمزه برای وسط روز هستید، یک مشت بادام درختی را بهتون پیشنهاد میکنیم.  خانمهایی که حداقل 2 بار در هفته آجیل می خوردند، نسبت به آنهایی که از این ماده غذایی استفاده نمی کردند، در حفظ وزنشان موفق تر هستند.. 30 گرم بادام درختی فقط 167 کالری دارد و بعلاوه حاوی حدود 6 گرم پروتئین و 3 گرم فیبر که هر دوی این مواد مغذی باعث میشوند احساس سیری کنید.

  • لاغر ماندن با سیب

سیب‌ از بدو خلقت انسان همیشه نقش مهمی در زندگی ما داشته است. سیب منبع خوب از فیبر رژیمی است. فیبر رژیمی نه تنها در یک سیستم گوارشی سالم و کاهش کلسترول نقش دارد، بلکه با کالری صفرش، به افرادی که در غذا خوردن دقت دارند، سودمند است و آنها را سیر نگه می دارد.  تحقیقی نشان میدهد وقتی خانمها 3 عدد سیب یا 3 عدد گلابی به وعده غذایی روزانه شان اضافه کردند، نسبت به افرادی که 3 عدد کوکی جو دوسر به رژیم شان اضافه کرده بودند، وزن بیشتری از دست دادند، حتی با اینکه این میوه ها و کوکی ها دقیقا مقدار یکسانی فیبر رژیمی داشتند. غذاهای ترد می توانند فرد را فریب دهند که بیشتر احساس سیری کند. عمل جویدن، سیگنالهای سیری به بدن شما ارسال کند و باعث شود فکر کنید بیشتر از چیزی که واقعا خورده اید، غذا دریافت کردید و احساس سیری کنید.

  •  لاغر ماندن با تخم مرغ

آیا میدانستید  پروتئین مانند فیبر دارای قدرت سیرکنندگی است؟ در حالیکه بنظر می رسد در توانایی تخم مرغ ها برای کمک به تحت کنترل نگه داشتن وزن و لاغر ماندن هیچ رقیبی ندارند. تحقیقات نشان می دهد که خوردن تخم مرغ در صبحانه می تواند به شما کمک کند لاغر بمانید. هنگامیکه افراد رژیمی در 5 روز از هفته برای صبحانه 2 عدد تخم مرغ خوردند، نسبت به افراد رژیمی که در صبح نان شیرینی مصرف کرده بودند، 65 درصد وزن بیشتری از دست دادند. برخی دانشمندان معتقدند که خوردن پروتئین بیشتر در صبح می تواند شما را در تمام روز، سیرتر نگه دارد.

  •  لاغر ماندن با گوجه فرنگی

همه میدانیم که اکثر سبزیجات، یک ماده غذایی رژیمی ایده آل هستند، بخصوص سبزیجات غیرنشاسته ای مانند هویج، کرفس واسفناج که سرشار از فیبر می باشند و مانند سایر مواد غذایی سرشار از فیبر می توانند به سیر نگه داشتن شما کمک کنند. سبزیجات زیادی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند لاغر بمانید اما گوجه فرنگی ها یک گزینه ایده آل است، چون بسیار خوشمزه هم می باشد. یک فنجان گوجه فرنگی قرمز پخته شده فقط ۴۳ کالری دارد اما درست به اندازه هر تعداد از غذاهای پرکالری، خوشمزه است.

  • لاغر ماندن با سالمون

    چربی موجود در مواد غذایی مانند سالمون می تواند میزان سیری را افزایش دهد. افراد رژیم گیرنده که چند بار در هفته سالمون میخوردند، نسبت به آنهایی که غذای دریایی را در وعده ی غذایی شان نگنجانده اند، حدود 1 کیلو گرم بیشتر وزن از دست میدهند.  سالمون، نسبتا کم کالری است. یک وعده 100 گرمی از آن فقط 175 کالری دارد. یک منبع عالی از پروتئین نیز می باشد.

با این مواد غذایی لاغر بمانیدReviewed by Pantea Paydar on Dec 19Rating:

1 دیدگاه

  1. ali.saramad گفت:

    سلام . اصلا فکر نمیکردم تخم مرغ به لاغری کمک کند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *