انواع اکسیدان مو
انواع اکسیدان مو
خرداد ۲۶, ۱۳۹۶
طرز تهیه ماسک موز
ماسک موز
خرداد ۲۷, ۱۳۹۶

پودر دکلره یخ

پودر دکلره یخ در آرایشگاه

پودر دکلره یخ

پودر یخ

   رنگ کردن موها یکی از روش‌هایی است که اغلب افراد از آن برای زیبا تر شدن استفاده می‌کنند. بی‌رنگ کردن یا به اصطلاح دکلره نیز یکی از انواع روش‌های جدید رایج برای تغییر رنگ موها محسوب می‌شود که بازار استفاده از آن در آرایشگاه‌های زنانه بسیار داغ است. این اقدام در اکثر موارد نه تنها باعث زیبایی نمی‌شود بلکه تأثیر منفی در ظاهر فرد دارد بنابراین دکلره کردن موها عوارضی نیز دارد که نباید آنها را نادیده گرفت.
وقتی مو را دکلره می کنند مو دچار آسیب شیمیایی می شود. زیرا بافت طبیعی مو از بین می رود و موی خشک و آسیب دیده به جا می ماند. از طرف دیگر مویی که زیاد در معرض مواد دکلره قرار گرفته باشد به اصطلاح آرایشگرها در آرایشگاه می سوزد.  باید گفت وقتی مو این حالت را پیدا می کند دیگر کاملا از بین رفته است و با هیچ روشی دوباره زنده نخواهد .
پودر دکلره یخ اصل با ذرات کریستالی و بدون غبار میباشد،  برای نتیجه بهتر، این پودر دکلره با اکسیدان خارجی استفاده می شود و موی طبیعی بدون رنگ شرابی و مشکی را بدون آسیب سریع به پایه میرساند. با استفاده از پودر دکلره یخ می توان ریشه و ساقه مو را یکدست نمود و بدون حساسیت و آسیب رسیدن به مو آن را به پایه خیلی روشن رساند.
پودر دکلره یخ به رنگ یاسی با دانه های بلوری حاوی کراتین بوده و از نظر متخصصین مو در آرایشگاه  تنها دکلره مویی است که به سلامت مو آسیب نمیرساند و روی هر پایه ای که بخواهیم میتوان کار را استپ کنیم.

پودر دکلره یخReviewed by سه رخ on Jun 16Rating: 4.5پودر یخدر این مقاله میخواهیم بدانیم پودر یخ از دید متخصصین مو در آرایشگاه را بررسی کنیم

1 دیدگاه

  1. نازگل گفت:

    این پودر رو کجا و چطوری میشه تهیه کرد؟چقدر خوبه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *