چگونه تیرگی زانوهایمان را از بین ببریم؟
چگونه تیرگی زانوهایمان را از بین ببریم؟
اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶
راه های درمان چربی صورت
درمان چربی صورت – قسمت اول
اردیبهشت ۱۸, ۱۳۹۶

میکرونیدلینگ یا لیزر

میکرونیدلینگ یا لیزر هزینه میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یا لیزر

میکرونیدلینگ یا لیزر :

       لیزر فراکشنال و لایه برداری شیمیایی (پیلینگ) جزو روشهای تهاجمی برای جوان سازی پوست هستند . ولی در تحقیقات زیبایی جدید متخصصین زیبایی به این نتیجه رسیده اند که مکرونیدلینگ روشی بسیار کارآمدتر از لیزر فرکشنال و پیلینگ شیمیایی است.
      در لیزر عمق نفوذ و تاثیر در حد لایه سطحی اپیدرم است ( یعنی حداکثر ۶۲٫۵ میکرومتر) و در صورت نفوذ به لایه درم ایجاد هیپوپیگمنتاسیون و  اسکار می نماید و این در حالی است که در میکرونیدلینگ عمق نفوذ سوزن ها به لایه درم می باشد (یعنی تا ۲۰۰۰ میکرومتر) و روند کلاژن سازی و بازسازی پوست با افزایش جریان خون موضعی در این لایه عمقی تحریک می شود . بعلاوه انجام جوانسازی پوست با روش های لایه برداری با لیزر و یا اسیدهای پیلینگ در فصول گرم سال که میزان اشعه ماوراء بنفش در سطح بالایی است محدودویت هایی دارد، ولی در روش میکرونیدلینگ بدلیل سالم ماندن لایه اپیدرم که نقش محافظت کننده از پوست را ایفا می کند هیچ منع ندارد. دوره نقاهت و بازه زمانی خانه نشینی در لیزر دی اکسید کربن ۷ تا ۱۰ روز است و قرمزی پوست ممکن است ۳ تا ۴ ماه ادامه یابد . در حالیکه قرمزی پوست در میکرونیدلینگ عمق نفوذ بالاتر حداکثر ۴۸ ساعت می باشد.

مطالب مرتبط »کاربرد میکرونیدلینگ مراقبتهای بعد از میکرونیدلینگ هزینه میکرونیدلینگ

مراقبت های بعد از میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ برای چه کسانی توصیه نمیشود؟

اثرات جانبی میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ یا لیزرReviewed by سه رخ on May 3Rating: 5.0میکرونیدلینگ یا لیزرمیکرونیدلینگ یا لیزر ؟ برای جوان سازی پوست کدام روش را انتخاب کنید ؟ اگر شما هم این سوال براتون مطرح شده این مقاله را حتما بخوانید.

3 دیدگاه ها

  1. آیلین گفت:

    میکرونیدلینگ واقعا برای ترمیم پوست موثره فقط توی ایران هزینه جلساتش یه خورده بالاس ولی واقعا یه معجزه اس.

  2. fateme گفت:

    عـــــــــــــــالــــــــــی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *