مومک (موم قندی)
مومک اپیلاسیون چیست؟
بهمن ۱۴, ۱۳۹۵
انتخاب رنگ رژ لب
آیا رنگ رژ لب معرفی شخصیت انسان است؟
بهمن ۱۴, ۱۳۹۵

از بین بردن جوش های صورت با سفیده تخم مرغ

از بین بردن جوش صورت

جوش صورت

از بین بردن جوش های صورت با سفیده تخم مرغ

جوش صورت و جای آن در صورت مشکل بسیاری از خانم ها و آقایان میباشد. اما شاید خودتان هم ندانید که در یخچالتان چه محصول ارزشمند و مفیدی برای درمان مشکلات پوستی صورت تان وجود دارد. ماسکهای صورتی که توسط  متخصصین زیبایی در آرایشگاه  با سفیده تخم مرغ تهیه می شوند می تواند بسیاری از مشکلات پوستی از جمله ، جوش ، منافذ بزرگ و چین و چروکها را درمان کند را درمان کند و مسلما بسیار ارزانتر از محصولات مختلف موجود در بازار است.

از بین بردن جوش های صورت با سفیده تخم مرغ

درمان جوش

سفیده تخم مرغ سرشار از پروتئین است و به همین دلیل برای ترمیم و بازسازی پوست بسیار مفید است و می تواند جوشها را برطرف و یا کم می کند.

منافذ پوست

سفیده تخم مرغ حاوی آنزیم لیزوزیم است . این آنزیم می توتاند از فساد و خراب شدن جلوگیری کند و به همین دلیل در برخی غذاها به عنوان ماده نگهدارند استفاده می شود. این ویژگی سفیده تخم مرغ باعث شده که بتواند از پوست ما هم مواظبت کند و باعث شود که پوست انسان کشش و انعطاف پذیر طبیعی اش را حفظ کند و منافذ پوست تنگ تر شود.

جذب چربی

پروتئین موجود درسفیده تخم مرغ به جذب چربی های اضافی پوست کمک می کند و باعث می شود که پوست صورت تازگی و طراوت خود را حفظ کند اما براق نباشد.

درمان موقت چین و چروک

سفیده تخم مرغ می تواند موقتا چین و چروکها را کاهش دهد . در واقع پرودئین موجود در تخم مرغ  چین و چروکها را پنهان می کند و باعث می شود پوست صافتر به نظر برسد. برای بهرمند شدن از مزایای سفیده تخم مرغ ، ابتدا باید تخم مرغ را بشکنید و زده و سفیده را از هم جدا کنید . سفیده تخم مرغ را آنقدر به هم بزنید تا شبیه کف شود و سپس یک لایه نازک از آن را به صورتتان بمالید و اجازه بدهید ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی صورتتان بماند و سپس صورتتان را آبکشی نمایید.

از بین بردن جوش های صورت با سفیده تخم مرغ

از بین بردن جوش های صورت با سفیده تخم مرغReviewed by Tannaz lotfy on Feb 2Rating:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *