ماسک پاییزی
درمان منافذ باز مو در پاییز
آبان ۲۱, ۱۳۹۶
لاک حرارتی
آموزش ساخت لاک حرارتی
آبان ۲۱, ۱۳۹۶

آرایش حنابندان

جشن حنابندان

آرایش حنابندان

آرایش حنابندان

  مراسم حنابندان یکی از جشن های سنتی در ایران است که در این مراسم عروس از خانواده خود خداحافظی کرده و به منزل داماد می رود. در این جشن عروس باید شینیون و میکاپ مناسبی داشته باشد. به گفته آرایشگران حرفه ای در آرایشگاه مدل آرایش حنابندان با مدل آرایشی که برای جشن عروسی در نظر گرفته می شود کاملاً متفاوت است. بهتر است مدل آرایش هایی که برای جشن های نامزدی و حنابندان انتخاب می شود ساده و ملایم باشد تا حالت و فرم طبیعی چهره عروس حفظ گردد.
   بیشتر خانم ها برای جشن حنابندان به دنبال آرایش های غلیظ هستند اما آرایشگران توصیه می کنند برای این جشن از آرایش های ملایم استفاده شود تا بتوان برای جشن عروسی تغییراتی را در چهره ایجاد کرد. اگر مدل آرایش حنابندان با مدلی که برای آرایش عروس در نظر گرفته می شود، یکسان باشد چهره عروس در روز عروسی جذابیتی نداشته و تفاوتی در آن ایجاد نخواهد شد. بیشتر خانم ها دوست دارند که برای جشن حنابندان نیز چهره ای متفاوت و جذاب داشته باشند که در این صورت بهتر است از گریم استفاده شود تا علاوه بر اینکه عیب های صورت برطرف گردد بلکه چهره ای زیبا و متفاوت نیز ایجاد شود. 
   بیشتر آریشگران در آرایشگاه برای آرایش حنابندان سعی دارند رنگ هایی ملایم و آرایش هایی با تم دخترانه برای عروس انتخاب کنند تا چهره عروس در مراسم حنابندان کاملاً دخترانه و معصومانه به نظر برسد. این نوع آرایش در واقع ساده تر از آرایش شب عروسی است که زمان کمتری نسبت به آرایش عروسی نیاز دارد. 

آرایش حنابندانReviewed by سه رخ on Nov 12Rating: 3.0آرایش حنابندانجشن حنابندان یکی از مراسم های سنتی در ایران است که در این جشن عروس از خانواده خود خداحافظی می کند. در این مقاله نحوه آرایش عروس را در جشن حنابندان به شما آموزش می دهیم.

جشن حنابندان یکی از مراسم های سنتی در ایران است که در این جشن عروس از خانواده خود خداحافظی می کند.

1 دیدگاه

  1. كيانا گفت:

    اخی چقدر عروس ناز شده

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *