آرایش غلیظ نکنید در مهمانی(قسمت2)
آرایش غلیظ نکنید در مهمانی(قسمت۲)
اسفند ۱, ۱۳۹۵
اپیلاسیون ناحیه تناسلی
اپیلاسیون ناحیه تناسلی
اسفند ۱, ۱۳۹۵

چگونه از خشک شدن دست ها در زمستان جلوگیری کنیم

جلوگیری از خشکی پوست دست

خشکی پوست دست

چگونه از خشک شدن دست ها در زمستان جلوگیری کنیم

خشکی دست در زمستان مسئله شایعی است که خیلی از انسانها را در زمستان کلافه می کند. اما باید توجه داشت که با کمی مراقبت و توجه می توان از این عارضه جلوگیری و یا به سرعت آن را درمان کرد.

  • اولین و ساده ترین راه حل اینست که تا حد امکان در روزهای بسیار سرد از خانه خارج نشوید و در صورت ضرورت، پوشش کامل بدن به منظور حفظ دمای بدن با لباس، دستکش و جوراب کاملا نخی ضروری است. در این مواقع از دستکش های نخی و یا پشمی نرم استفاده کنید.
  •  در روزهای سرد دستانتان را با آب داغ یا سرد نشویید و از آب ولرم استفاده کنید و البته بطور کلی تا حد امکان دست خود را به دفعات زیاد با آب نشویید.
  •  برای شست و شوی دستتان از صابونهای گلیسیرینه استفاده کنید و پس از شست و شو دستتان را با حوله بسیار نرم و یا دستمال نخی خشک کنید. توجه داشته باشید که حتما پس از شست و شو دستانتان را خشک کنید.
  • محیط خانه را با استفاده از بخار آب مرطوب نگه دارید. برای این کار می توانید از دستگاههای بخور گرم استفاده کنید و یا در طول روز ظرف پر از آبی را روی گاز بجوشانید.
چگونه از خشک شدن دست ها در زمستان جلوگیری کنیمReviewed by سه رخ on Feb 19Rating: 4.5خشکی پوست دستدر این مقاله آموزش خواهید دید چگونه از خشک شدن دست ها در زمستان جلوگیری کنیم

1 دیدگاه

  1. fariha گفت:

    تاثیر داره

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *