نقش روغن بادام
نقش روغن بادام شیرین در زیبایی
فروردین ۱۷, ۱۳۹۶
انواع شامپو تقویت کننده
انواع شامپو
فروردین ۱۷, ۱۳۹۶

آیا واقعا باید ابرو‌هایتان را رنگ کنید؟

آیا واقعا باید ابرو‌هایتان را رنگ کنید؟

رنگ ایرو

آیا واقعا باید ابرو‌هایتان را رنگ کنید؟

هنگامی که بالاخره تصمیم گرفتید موهایتان را رنگ کنید، به احتمال زیاد این سوال را از خودتان خواهید پرسید: آیا باید ابروهایم را هم رنگ کنم؟ متخصص رنگ از آرایشگاه می‌گوید: بستگی دارد! این پیشنهاد‌ها را بر اساس رنگی که با آن بدنیا آمده و رنگی که انتخاب کرده اید، ارائه کرده است.

 • وقتی از موهای قهوه‌ای، به بلوند طبیعی می‌روید
  ایده‌ی اینکه رنگ ابروها همیشه باید روشن‌تر از رنگ مو باشد را کنار بگذارید. ابروهای طبیعی و یا تیره‌تر، بسیار مناسبند. این کار باعث می‌شود ظاهری دراماتیک‌تر داشته باشید و موهای بلوندتان بیشتر به چشم بیاید.
 • هنگامی‌که موهایتان را پلاتینی می‌کنید
  با توجه به نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه، این واقعا به کل ظاهر شما بستگی دارد. هم ابروی تیره و هم روشن، موهای سفید شده را تکمیل می‌کنند، اما اگر می‌خواهید انتخاب کنید، سایه طلایی و یا سرد بلوند را انتخاب کنید. رنگ پلاتینی به اندازه‌ی کافی چشمگیر هست تا خودش به تنهایی بتواند جلب توجه کند.
 •  وقتی از مشکی به قرمز، و یا از مشکی به بلوند طبیعی می‌روید
  متخصص زیبایی در آرایشگاه می‌گوید: ابروهایتان را ملایم‌تر کنید. به اضافه اینکه لازم نیست دقیقا ابروها همرنگ موهای جدیدتان باشند، کافیست رنگ‌ها را از یک خانواده انتخاب کنید.
  اگر تصمیم گرفته‌اید ابروهایتان را رنگ کنید، حساسیت پوستتان را چک کنید (آرایشگرتان در آرایشگاه می‌تواند با گذاشتن یک قطره رنگ روی پوست دستتان این موضوع را امتحان کند) و مطمئن شوید که در اطراف ابروهایتان، از ماده‌ی درستی استفاده کرده‌اید تا پوست اطراف ابروها، رنگی نشوند.همچنین به خاطر داشته باشید که رنگ ابروهایتان دائمی نیست و آنها پس از ۴ هفته دوباره به رنگ طبیعی خودشان باز خواهند گشت. پس لذت ببرید و نگرانی به خودتان راه ندهید!
آیا واقعا باید ابرو‌هایتان را رنگ کنید؟Reviewed by سه رخ on Apr 6Rating: 4.5رنگ ابرودر این مقاله میخواهیم بدانیم از نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه آیا واقعا باید ابرو‌هایتان را رنگ کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *