مهم ترین عوارض برنزه کردن
عوارض برنزه کردن
خرداد ۲۱, ۱۳۹۶
هاشور ابرو با میکروپیگمنتیش
هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن
خرداد ۲۱, ۱۳۹۶

مراقبت از چشم‌ها در تابستان

مراقبت از چشم‌ها در تابستان چگونه است

مراقبت از چشم‌ها در تابستان

مراقبت از چشم‌ها در تابستان

به گفته متخصصین زیبایی و پوست در آرایشگاه فقط استفاده از کرم ضد آفتاب برای محافظت از پوستتان در برابر اشعه‌های مضر آفتاب در تابستان، کافی نیست بلکه چشم‌های شما هم به مراقبت احتیاج دارند. اشعه‌های UV فقط برای پوست شما مضر نیستند، بلکه می‌توانند به چشم‌های شما نیز آسیب بزنند. در این مطلب راه‌های ساده و موثری را برای محافظت از چشم‌ها نقل کرده‌ایم

 • عینک آفتابی با کیفیت
  خیلی مهم است که عینک‌هایی بخرید و استفاده کنید که ۱۰۰٪ در برابر UVA و UVB محافظت دارند. سپس هر باری که بیرون می‌روید حتما عینکتان را به چشمانتان بزنید. بدین ترتیب از چشم‌هایتان محافظت شده و می‌توانید بدون اینکه چشم‌هایتان را لوچ کنید در آفتاب راه بروید.
 •  آب پاشیدن به صورت
  بدلیل گرما و قرار گرفتن در معرض آفتاب، به چشم‌های شما فشار وارد می‌آید. به همین منظور برای اینکه آنها را در امان نگاه دارید، بطور منظم آب خنک به صورتتان بپاشید و کلی هم آب بنوشید. این اقدامات از خشک شدن پوست و پف کردن اطراف چشم‌هایتان پیشگیری خواهد کرد.
 •  به طبیعت روی ببرید
  اگر چشم‌هایتان پف کرده و از این موضوع ناراحتید، قبل از اینکه بخوابید برشی از خیار را ۱۰ دقیقه روی چشم‌هایتان بگذارید. خیار، خنک کننده است. همچنین به محو کردن کبودی زیر چشم و جذب رطوبت زیاد نیز کمک می‌کند.
 •  تمرین چشم
  تمرین‌های چشم به رفع خستگی و تقویت عضلات چشم کمک می‌کنند. تمرین دادن روزانه‌ی چشم‌ها، بینایی شما را نیز بهتر کرده و خطر ابتلا به بیماری‌ها و عفونت‌های چشمی را کاهش می‌دهد.
 •  مراقبت‌های پس از شنا
  از آنجایی که شنا کردن خنکتان می‌کند، یکی از تفریحات یا ورزش‌های لذت بخش در تابستان است. با اینحال خیلی مهم است که درون آب از چشم‌هایتان محافظت کنید، چرا که کلر درون آب می‌تواند برای چشم‌هایتان مضر باشدبنابراین هنگام شنا عینک مخصوص شنا به چشمتان بزنید و پس از شنا، قبل از اینکه دستتان را به چشم‌هایتان بمالید، آنها را با آب تمیز آبکشی کنید.
مراقبت از چشم‌ها در تابستانReviewed by سه رخ on Jun 11Rating: 4.5مراقبت از چشم‌ها در تابستاندر این مقاله میخواهیم بدانیم از دید متخصصین زیبایی در آرایشگاه مراقبت از چشم‌ها در تابستان چگونه است

1 دیدگاه

 1. ماهرخ گفت:

  یکی از طلایی ترین نکات رو مطرح کردین که خیلیا نسبت بهش بی تفاوتن یا از عینک های نامناسب استفاده میکنن.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *