انتخاب خط چشم
انتخاب خط چشم بر اساس مدل چشم
بهمن ۱۲, ۱۳۹۵
ساختن پنکیک و رژگونه
چگونه خودتان پنکیک و رژگونه بسازید
بهمن ۱۲, ۱۳۹۵

آموزش سوهان زدن ناخن به شکل های مختلف

سوهان زدن ناخن به شکل های مختلف

سوهان زدن ناخن

آموزش سوهان زدن ناخن ها به شکل های مختلف

اموزش ناخن بادامی یا تیز یا مدل ناخن نوک تیز
سبکی محبوب برای کار کردن و طراحی روی ناخن است، بویژه در اروپای شرقی و آسیا. این فرم ناخن میان افراد مشهور هم معمول است، مثلاً فرگی و لیدی گاگا اغلب ناخن‌ هایشان این شکلی است.
در عین حال این شکل، مطلوب هر ظاهری نیست. این شکل افراطی، می‌تواند انگشتان شما را باریک و بلند نشان دهد. دیواره‌های ناخنتان را به طور مساوری سوهان بزنید و مخروطی درست کنید، تا نوک ناخنتان به تیزی مطلوب برسد.

آموزش مدل ناخن گرد /طراحی ناخن گرد
کاملاً محافظه کارانه است و برای مردان و آن‌هایی که ناخن‌ های کوتاه دوست دارند، ایده‌آل است. این شکل هم با ناخن‌ های پهن همخوانی بهتری دارد، و باعث خواهد شد ناخن باریک‌تر بنظر بیاید.
دیواره‌های ناخنتان را همچون شکل مربعی سوهان بزنید، سپس جلوی ناخنتان را آنقدر گرد کنید تا به دایره‌ی مورد نظر برسید!

آموزش مربع کردن ناخن به شکل فرنچ کلاسیک
شکل ناخنی فرنچ کلاسیک محیا می‌کند. این شکل، برای ناخن‌ هایی که پایه‌ی بزرگ‌تری دارند ایده‌آل است، چرا که باعث خواهد شد ناخن کوتاه‌تر و باریک‌تر بنظر بیاید.برای اینکه این شکل را بوجود بیاورید، کناره‌ی ناخن‌ هایتان را سوهان بزنید تا مطمئن شوید با جلوی ناخنتان عمود شده است. وقتی که به شکل مربعی کاملی رسیدید، سوهان را زاویه دهید و لبه‌های تیز ناخنتان را کمی گرد کنید.

آموزش سوهان زدن به شکل مربع بیضی در آوردن ناخن
محبوب‌ترین شکل را برای اغلب ناخن‌ ها بوجود می‌آورد. اول مربعی درست کنید که دیواره‌های مساوی و همواری داشته باشد.حالا گوشه‌های ناخن را سوهان بکشید تا جلوی ناخنتان گرد و مورب شود. یادتان نرود که به اقتدار دیواره‌های مربعی نیاز دارید، پس خیلی سوهان نزنید.

طریقه بیضی کردن ناخن ها
شکل زیبایی برای خانمها می‌سازد. شکل بیضی، هم با ناخن‌ های پهن و هم با ناخن‌ های باریک‌تر همخوانی دارد، و با حالت مطبوع به طول ناخن هم می‌افزاد.برای اینکه ناخن هایتان را به شکل بیضی در بیاورد ، دیواره های کناری را سوهان بزنید تا مطمئن شوید صاف و هموار هستند. سپس، دیواره‌های کناری را به شکل بیضی گردی فرم دهید، مطمئن شوید زوایای هر سمت باهم یکی باشد.

آموزش سوهان زدن ناخن به شکل های مختلفReviewed by Tannaz lotfy on Jan 31Rating:

1 دیدگاه

  1. نرگس بانو گفت:

    من مدل ناخن گرد دوست دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *