آموزش ویدیو بافت مو شیک
ویدیو بافت مو شیک
اسفند ۲۹, ۱۳۹۵
بهترین راه سوهان ناخن
چطور ناخن هایتان را سوهان بکشید
اسفند ۲۹, ۱۳۹۵

قبل از شستن موهایتان چه کار می‌کنید؟

کار های مهم قبل از شستن مو

شستن مو

قبل از شستن موهایتان چه کار می‌کنید؟

یکی از مهم ترین مراحل روتین مراقبت از موها، این است که موهایتان را با استفاده از روغن گرم ماساژ دهید این کار نه تنها موهایتان را درخشان می‌کند، بلکه به ارتقای سلامت موهایتان هم کمک خواهد کرد. در روتین‌های مراقبتی، برخی از اقدامات، کمی کثیف کاری دارند.

 چند مورد از کارهای مراقبتی که می‌توانید پیش از رفتن به حمام و شستشوی موهایتان انجام دهید را برایتان فهرست کردیم

  • جدای از اینکه می‌توانید دو نوع روغن، مثلا روغن کرچک و زیتون یا بادام را باهم مخلوط کنید، همچنین می‌توانید یک کپسول ویتامین ای نیز به ترکیبتان اضافه کنید تا ریزش موهایتان هم متوقف شود. موهایتان را حداقل به مدت ۲۰ دقیقه با ترکیبی که درست کرده‌اید ماساژ دهید.
  • هیچوقت موهایتان را با آب داغ نشویید، چرا که در آخر موهایتان خشک و زبر خواهد شد.
  • حتی می‌توانید با استفاده از ترکیب ماست و تخم مرغ، قبل از شستن موهایتان، از مزایای نرم کنندگی‌اش بهره ببرید. این مخلوط یکی از بهترین نرم کننده‌های طبیعی است، و می‌تواند بلافاصله موهایتان را درخشان کرده و گیسوانتان را قابل کنترل کند.
  • با مخلوط کردن عسل و شیر دلمه شده هم یک ماسک مو بسازید. عسل به موهای شما رطوبت بخشیده و آنرا نرم خواهد کرد.
  • دو موز رسیده را له کنید تا به حالت خمیری در بیایند. ۲ قاشق غذاخوری سس مایونز و یک قاشق غذا خوری روغن زیتون به آن بیفزایید. ترکیب بدست آمده را به موهایتان بمالید و یک ساعت صبر کنید. سپس موهایتان را با آب ولرم بشویید. با توجه به اینکه موز تاثیرات نرم کنندگی خوبی روی موها دارد، این ماسک برای آنهایی که موهای خشک و زبری دارند عالیست.
  • ۳ قاشق غذاخوری لوبیای هندی را در طول شب بخیسانید و روز بعد آنرا بکوبید تا حالت خمیری پیدا کند. سپس یک تخم مرغ را بزنید و آنرا بهمراه یک قاشق غذاخوری آبلیمو و یک فنجان ماست با خمیرتان مخلوط کنید. مخلوط بدست آمده را به موهایتان بمالید، و اجازه دهید نیم ساعت روی موهایتان بماند، سپس موهایتان را با آب سرد بشویید.
قبل از شستن موهایتان چه کار می‌کنید؟Reviewed by سه رخ on Mar 19Rating: 4.5قبل از شستن موهایتان چه کار می‌کنید؟در این مقاله میخواهیم بدانیم از نظر متخصصین زیبایی در آرایشگاه قبل از شستن موهایتان چه کار می‌کنید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *