بهترین موچین کدام است
بهترین موچین کدام است
بهمن ۷, ۱۳۹۵
چگونه ابروانتان را بردارید؟
چگونه ابروانتان را بردارید
بهمن ۸, ۱۳۹۵

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن عروس

طراحی ناخن

کاشت ناخن عروس

به خوبی میدانیم عروس هایی که علاقه به کاشت ناخن دارند باید چند روز قبل  از عروسی به آرایشگاه یا سالن زیبایی مراجعه کنند. زیرا کار ناخن کار زمانبری است و حوصله ی بسیاری می خواهد .
متخصصین زیبایی در آرایشگاه می گویند که طراحی ناخن عروس خانم ها معمولا یک فرنچ ساده است .  معمولا اگر لباس تان نباتی است می توانید روی ناخن هایتان را با خطوط طلایی طراحی کنید . اگر هم لباس تان سفید است و سنگ دوزی نقره ای دارد می توانید با رنگ اکلیلی نقره ای روی ناخن هایتان کار کنید . اگر هم لباس تان مروارید داشته باشد می توانید با مروارید مخصوص طراحی ناخن هایتان را تزئین کنید.
 کسانی که دوست دارند ناخن های خودشان را برای عروسی مانیکور کنند و یا از ناخن مصنوعی استفاده کنند ، باید روز قبل از عروسی به آرایشگاه مراجعه کنند تا در روز عروسی برای این کار خسته نشوند و سر حوصله بتوانند کارشان را انجام دهند.
 معمولا ناخن های مصنوعی را  در آرایشگاه طراحی شده تهیه می کنند و برای عروس ها می چسبانند ، اما برای ناخن هایی که طرحی ندارند و هم چنین برای طراحی ناخن های طبیعی تان می توانید همان روز عروسی دست به کار شوید . چون اگر در روزهای قبل از عروسی این کار را انجام دهید به علت استحمام و کار کردن طراحی ناخن هایتان خراب خواهند شد .
برای مراسم نامزدی می توانید کار روی ناخن های تان را هماهنگ با رنگ لباس تان انجام دهید و یا از نگین های رنگین برای طراحی آن ها استفاده کنید .
 توجه داشته باشید که طرح روی ناخن عروس نباید خیلی شلوغ باشد تا حلقه ی عروس خانم نیز بتواند خودش را نشان دهد. مثلا حتما نباید روی تمام ناخن ها ی تان را پر از خط و خطوط و نگین و مروارید بکنید ، بلکه می توانید فقط انگشت حلقه تان را طراحی کنید که به حلقه تان نیز جلوه بیش تری خواهد داد . ضمنا هزینه طراحی در آرایشگاه روی یکی  یا دو انگشت کم تر از همه ی انگشتان است.

طراحی ناخن عروسReviewed by Tannaz lotfy on Jan 27Rating:

1 دیدگاه

  1. Samin گفت:

    چه طرح زیبایی برای عروس?

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *