بهترین روش پاک کردن رژ لب
بهترین روش پاک کردن رژ لب
بهمن ۴, ۱۳۹۵
آموزش بهترین روش فرم دهی ابرو
روش فرم دهی ابرو
بهمن ۴, ۱۳۹۵

نکات مهم قبل از آرایش عروس

نکات مهم قبل آرایش عروس

نکات قبل از آرایش عروس

نکات مهم قبل از آرایش عروس

 • اولین توصیه به عروس های عزیز این است که شب قبل از عروسی زود بخوابند تا چشمان شان در اثر کم خوابی قرمز و یا زیر چشمان شان سیاه نشود .
 •  عروس خانم ها باید از یک هفته قبل از عروسی مواظب خودشان باشند تا به هر دلیلی بدن یا صورت شان زخم ، کبود یا متورم نشود . البته آرایشگر تمام تلاشش را برای یک دست و شفاف کردن پوست تن و بدن عروس انجام می دهد و عکس ها هم رو توش می شوند اما اگر میهمانان کبودی روی تن عروس خانم را ببینند از حرف در آوردن کم نخواهند گذاشت.
 •  همه ی عروس ها باید صبح روز عروسی دوش بگیرند و موهاشان را یک بار شامپو کرده و از نرم کننده هم استفاده کنند . بعضی ها فکر می کنند اگر شب قبل دوش بگیرند کافی است ولی ما به شما می گوییم موقع خواب ممکن است کمی عرق کنید و موهای تان موقع شنیون خوب پوش نخورد . ضمنا در صبح عروسی برای سشوار کردن و شنیون کردن حتما باید موهای تان خیس ، تمیز و نرم کننده خورده باشد . پس چه بهتر که این کار را خودتان در منزل انجام دهید تا هم پوست تان تمیز شود ، هم خواب از سرتان بپرد و کمی هم آرام شوید.
 • هنگام بستن قرار داد با آرایشگر ، حتما از او بپرسید که چندمین عروس آن ها در روز عروسی تان هستید . برخی از آرایشگران در یک روز سه الی پنج عروس درست می کنند . در حالی که هر عروس حداقل دو _ سه ساعت زمان لازم دارد و همین موضوع باعث می شود که معمولا عروس های آخر دیرتر به عکاسی و مجلس میهمانی شان برسند . بنابراین بهتر است که عروس اول یا دوم باشید . در غیر این صورت می توانید آرایشگرتان را عوض کنید . زیرا تعویض آرایشگر بهتر از آن است که نیمی از مراسم عروسی تان را که فقط یک بار در طول زندگی تان اتفاق می افتد را از دست بدهید.
 •  ساعت حاضر شدن تان را حتما در قرارداد عروسی بنویسید و آن را با آرایشگرتان در آرایشگاه در میان بگذارید اگر مراسم عقد و عروسی در یک روز داشته باشید حداکثر تا ساعت دوازده ظهر آماده باشید و برای آن که از بدقولی های احتمالی آرایشگران ، عکاسان یا حتی گلفروش پیش گیری کنید می توانید ساعت حاضر شدن تان را نیم تا یک ساعت از ساعت واقعی زودتر اعلام کنید .
 • در برخی از آرایشگاه ها به علت اضطرابی که عروس ها برای شب عروسی شان دارند آرایشگر یک یا دو روز قبل از عروسی آرایش را روی صورت عروس تست می کند . بدین صورت که نظرات عروس خانم را جویا می شود و سپس رنگ ها ی مختلف را برایش امتحان می کند تا هم از دلهره ی عروس خانم کم شود و هم آرایشگر در روز عروسی سریع تر کارش را انجام دهد.
 •  برخی از  آرایشگاه ها برای ماشین عروس و داماد پارکینگ دارند و این واقعا یک موهبت محسوب می شود . زیرا آقای داماد مجبور نیست در شلوغی خیابان ها دنبال جای پارک بگردد و هم چنین عروس خانم هم با آن لباس و آرایش مجبور نیست در خیابان قدم بزند تا به ماشین عروسی برسد و دیگر معذب نخواهد بود .
 • عروس خانم ها لطفا توجه کنید که در روز عروسی در آرایشگاه و قبل از مراسم عقد اصلا نباید گریه کنید زیرا هم شگون ندارد و هم آرایش تان خراب می شود . در عوض می توانید بعد از مراسم عروسی هر قدر که دلتان خواست گریه کنید .
نکات مهم قبل از آرایش عروسReviewed by Tannaz lotfy on Jan 23Rating:

2 دیدگاه ها

 1. رویا گفت:

  خواهرم هفته دیگه عروسیشه خیلی به موقع بود 🙂

 2. عسل بانو گفت:

  عالی بود خوبه اینارو بدونیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *