ضرر لاک ژله ای
آیا لاک‌های ژله‌ای بی ضرر هستند؟
فروردین ۳, ۱۳۹۶
نکات مهم برای پوست، مو و ناخن‌های زیباتر
نکات مهم برای پوست، مو و ناخن‌های زیباتر
فروردین ۴, ۱۳۹۶

به سرعت ناخن هایتان را بلند و قوی کنید

ناخن هایتان را بلند و قوی کنید

ناخن بلند و قوی

به سرعت ناخن هایتان را بلند و قوی کنید

هنگامی که ناخن ها تمیز، سوهان کشیده و لاک زده باشند بهترین ظاهرشان را دارند. اما پیش از اینکه بخواهید آنها را بیارایید، باید بنای ناخن‌هایتان را قوی کنید.

 • ناخن هایتان را هیدراته نگاه دارید
  برنامه‌ی غذایی متعادل، مهم و نوشیدن آب فراوان، ضروری است. دبورا لیپمن، موسس و مدیر خلاق محصولات زیبایی و لوکس eponymous می‌گوید: مهم‌ترین چیز برای تقویت آنها این است که ناخن‌هایتان و کوتیکول‌هایش را هیدراته نگاه دارید.
 •  بیوتین و تقویت کننده‌های دیگر
  مکمل‌ های بیوتین با شکنندگی ناخن‌ها از داخل مبارزه می‌کنند! دوریس نونز، متخصص پوست و زیبایی در آرایشگاه ، پیشنهاد می‌کند که برای رشد مو و ناخن‌هایتان قرص Phytophanere را مصرف نمایید. اما حتما به خاطر بسپارید که قبل از استفاده از هر نوع دوا و درمانی، آن را با پزشکتان در میان بگذارید. علاوه بر چنین محصولات دارویی، محصولات و لاک‌هایی هم وجود دارد که می‌توانید مستقیما آنها را روی ناخن‌هایتان استفاده کنید.
 •  کوتیکل‌هایتان را ماساژ دهید
  متخصصی زیبایی در آرایشگاه می‌گوید از آنجایی که ناخن‌ها در زیر کوتیکول‌ها شکل می‌گیرند، ماساژ اطراف ناخن باعث افزایش جریان خون در آنجا و در نتیجه رشد بیشتر ناخن‌هایتان خواهد شد.
 •  از کوتیکل‌هایتان مراقبت کنید
  متخصصین آرایشگاه  توصیه می‌کند که مطمئن شوید کوتیکول‌هایتان را فقط به عقب می‌رانید، آنها را نباید بچینید. همچنین مرطوب کردن انشگتان و ناخن‌ها بیش از یک بار در روز نیز ایده‌آل است. لیپمن هم پیشنهاد می‌کند که همیشه در کیفتان کرم دست و کاتیکل به همراه داشته باشید. همچنین اضافه می‌کند که هیچگاه نباید صورتتان را بدون استفاده از مرطوب کننده بشویید، با دستانتان هم باید به همین شکل رفتار نمایید.
 •  از شکستن ناخن‌هایتان جلوگیری کنید
  متخصصین آرایشگاه  هشدار می‌دهد که هیچگاه از ناخن‌هایتان به عنوان ابزار استفاده نکنید، در این صورت ناخنتان را در معرض خطر شکستن قرار می‌دهید. بخش سفید ناخن که به عنوان ناحیه‌ی استرس نیز شناخته می‌شود هم، سرانجام سست شده و خواهد شکست. خیلی مهم توجه داشته باشید که از ناخن‌هایتان به چه منظوری استفاده می‌کنید.
 •  ابزار مناسب انتخاب کنید
  نوع سوهان ناخنی که استفاده می‌کنید خیلی مهم است. متخصصین آرایشگاه  می‌گویند که همیشه از سوهان ناخن‌های کریستالی استفاده کنید. این نوع سوهان به ملایمت با ناخن شما رفتار خواهد کرد
به سرعت ناخن هایتان را بلند و قوی کنیدReviewed by سه رخ on Mar 23Rating: 4.5 ناخن هایتان را بلند و قوی کنیددر این مقاله میخواهیم راه و روش هایی را آموزش بدهیم که چگونه به سرعت ناخن هایتان را بلند و قوی کنیدو از آن لذت ببرید

3 دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *