قلم مو، اسفنج یا انگشت، کدام بهتر است؟
قلم مو، اسفنج یا انگشت، کدام بهتر است؟
اسفند ۲۱, ۱۳۹۵
خونه تکونی کابینت آشپزخونه
خانه تکانی کابینت
اسفند ۲۲, ۱۳۹۵

روش‌های هیدراتاسیون پوست در زمستان

هیدراتاسیون پوست در زمستان

هیدراتاسیون پوست

روش‌های هیدراتاسیون پوست در زمستان

ما در فصل زمستان برای مراقبت بیشتر از پوستمان، مقدار زیادی کرم و لوسیون مصرف می‌کنیم، اما وقتی دقیق‌ترین تکنیک‌های هیدراتاسیون نیز برای شما موثر نباشند، چه اتفاقی می‌افتد؟ در اینجا با چند نکته‌ی اضافی برای مقابله با آب و هوای خشک زمستان آشنا می‌شوید تا بتوانید پوستتان را زیبا نگاه دارید.

  • مقابله با هوای خشک
    درزمستان، گرم ماندن اولویت اول ماست، اما گرمای خشکی که از وسایل گرمازا بیرون می‌آید، بیشتر از آنکه مفید باشد به شما آسیب می‌رساند. از آنجایی که هوای زمستان فاقد رطوبت است، شما در معرض مولکول‌های بدون رطوبت هوا قرار می‌گیرید، بنابراین بجای بالا بردن حرارت وسایل گرمازا، لباس‌های بیشتری بپوشید. اگر حرارت خشک، یک مشکل دائمی است، یک دستگاه بخور برای منزلتان بخرید.
  • از موادی که باعث خشکی می‌شوند، استفاده نکنید
    مواد موجود در محصولات مراقبت از پوست می‌توانند بدون آنکه حتی متوجه شوید، سطح پوست شما را خشک کنند! از تونرها و پاک کننده‌های الکلی استفاده نکنید، زیرا چربی طبیعی لایه‌ی اپیدرم پوست شما را از بین می‌برند. در طول روز از یک اسپری مرطوب کننده‌ی مخصوص صورت روی تمام صورت، گردن و قسمت دکولته‌تان استفاده کنید تا رطوبت بیشتری به آنها برسانید.
  • از زمان خواب، حداکثر بهره را ببرید
    پوست در زمستان به توجه بیشتری نیاز دارد و شما می‌توانید درمان‌های پوستی‌تان را در زمان خواب نیز ادامه دهید. با استفاده از موادی که در آشپزخانه دارید، نرم کننده‌ی روغنی خانگی درست کنید. این روغن‌ها را روی خشک‌ترین جاهای بدنتان بمالید (مخصوصا دست‌ها، پاها، آرنج‌ها و زانوهایتان) بعد روی آنها را با پلاستیک بپوشانید تا رطوبت حفظ شود و سپس به تخت بروید و بخوابید.
روش‌های هیدراتاسیون پوست در زمستانReviewed by سه رخ on Mar 11Rating: 4.5روش‌های هیدراتاسیون پوست در زمستاندر این مقاله میخواهیم بهترین روش‌های هیدراتاسیون پوست در زمستان را توسط متخصصین زیبایی در آرایشگاه بررسی کنیم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *