راه های درمان جوش صورت با عسل
درمان جوش صورت با عسل
تیر ۱۳, ۱۳۹۶
ماسک حنا و شنبلیله برای درمان شوره سزر
درمان شوره سر با ماسک حنا و شنبلیله
تیر ۱۳, ۱۳۹۶

تأثیر آلودگی هوا بر پوست و مو

مهم ترین تأثیر آلودگی هوا بر پوست و مو

تأثیر آلودگی هوا بر پوست و مو

تأثیر آلودگی هوا بر پوست و مو

طبق نظر متخصصین پوست در آرایشگاه اغلب بخاطر هوای آلوده دچار مشکلات پوستی و موهای خشک می‌شوند. پوست بعنوان سپر دفاعی برای بدن فعالیت می‌کند و از اندام‌های داخلی بدن محافظت می نماید. اما با توجه به قرار گرفتن در معرض گازهای مضر، خود پوست هم آسیب می‌بیندبه منظور حفظ پوست در برابر آلودگی‌ها، احتیاج دارید تا آنجایی که می‌توانید پوست بدنتان را بپوشانید. به تمام بدنتان کرم ضد آفتاب بمالید، مخصوصاً نواحی که مستقیماً در معرض نور خورشید هستند. هر روز حداقل ۲ یا ۳ بار صورتتان را بشویید.
قرار گرفتن مکرر در برابر نور خورشید و یا آلودگی بر روی موها تأثیر منفی می‌گذارد و موها را خشک و ناسالم می‌کند. ریزش موی بیش از اندازه نیز ناشی از آلودگی است. آلودگی باعث می‌شود موها ضعیف شده و بیشتر مستعد آسیب دیدن شود.
برای محافظت از موهایتان در برابر آلودگی، نیاز دارید تا موهایتان را منظما بشویید. اگر برایتان مقدور است هنگامی که بیرون می‌روید موهایتان را بپوشانید. هر ۲ یا ۳ ماه یکبار موهایتان را اصلاح کنید و مطمئن شوید که از شامپوی درست استفاده می‌کنید.

تأثیر آلودگی هوا بر پوست و موReviewed by سه رخ on Jul 4Rating: 4.5تأثیر آلودگی هوا بر پوست و مودر این مقاله میخواهیم مهم ترین تأثیر آلودگی هوا بر پوست و مو را از دید متخصصین زیبایی و پوست و مو در آرایشگاه بررسی کنیم

1 دیدگاه

  1. آزی گفت:

    سرب موجود در هوا واقعا مخرب ترین عامل برای پوست مو هستش من موندم تا الان چطور کچل نشدیم 😐

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *