چگونه طرح چاپ روزنامه روی ناخن ایجاد کنیم
طرح چاپ روزنامه روی ناخن
دی ۲۴, ۱۳۹۵
کدوم آرایشگاه را انتخاب کنیم؟
چه آرایشگاهی انتخاب کنیم؟
دی ۲۵, ۱۳۹۵

کانسیلر چیست

کاربرد کانسیلر در آرایش

کانسیلر چیست

کانسیلر چیست

استفاده از کانسیلر امروزه از واجبات آرایش در آرایشگاه است و به اندازه استفاده از فونداسیون و کرم پودر مهم میباشد. به کمک کانسیلر شما میتوانید نقاط تیره ، قرمز ، رگها و جای زخمها را بپوشانید.کانسیلرها در واقع کرم پودرهای فشرده روشن و رنگی هستند که شما میتوانید آنها را قبل و یا بعد از کرم پودر  در آرایشگاه استفاده کنید ولی توصیه من بعد از کرم پودر است .کانسیلر معمولا یک درجه از رنگ کرمپودر استفاده شده باید روشن تر باشد. اگر خیلی روشن تر از کرم پودر باشد به جای پوشانندگی لکه‌های تیره را بیشتر نشان خواهد داد.


-کانسیلرهای رژلبی جامد
این کانسیلرها معمولا برای اطراف چشم کاربرد دارن اما اگر پوست خشکی دارین این نوع کانسیلر برای شما مناسب نبیست!کار با این نوع کانسیلر کمی‌سخته ,برای همین باید با استفاده از پد مخصوص آرایشی اون رو به صورتتون بزنید.در آرایشگاه متخصصین زیبایی با استفاده از پدهای بزرگ این کار رو انجام میدهند.


کانسیلر حجیم جامد مدل سایه ای!
این نوع کانسیلر رو با استفاده از قلم مو باید استفاده کرد , و نوع خوبی هست ولی خیلی زود تموم میشه چون مقدارش کم هست! ازین نوع کانسیلر بیشتر برای گریم سینمایی استفاده میشه


کانسیلر مایع تیوپی
به نظرمن بهترین نوع کانسیلرهاست! به همه نوع پوست سازگاره,کم جا هست و خیلی راحت استفاده میشه.یادتون باشه برای انتخاب رنگ کانسیلر یک درجه از رنگ پوست خودتون باید روشن تر انتخاب بشهآنرا با برس استفاده کنید و با بقیه آرایش یکدست کنید. در سر آخر پودر آرایشی را بزنید.با استفاده از کانسیلر در گوشه‌های لب میتوانید سن یک نفر را پایین بیاورید.

استفاده کانسیلر
زیر چشم
بسیاری از تغییر رنگ چهره، به دلایل مختلفی از جمله ژنتیک تا کم خوابی، زیر چشم‌ها اتفاق می‌افتد. استفاده از کانسیلر با ضربات آرام به دور چشم باعث می‌شود سایه ای روشن تر از رنگ اصلی پوستتان دور و اطراف چشم به وجود بیاید و باعث می‌شود نگاه شما تازه‌تر و هوشیارتر بنظر برسد. از کانسیلرهای کرمی‌برای این منظور استفاده کنید.
در اطراف بینی
یک باید برای کسانی که خیلی فعالند. قسمت اطراف سوراخ‌های بینی به علت‌های مختلفی از جمله تنفس و آلرژی فصلی ممکن است قرمز شوند که این اتفاق باعث می‌شود بینی ما بزرگتر از چیزی که هست بنظر برسد. استفاده از کانسیلر بر روی بینی (که قبلا خوب به آن کرم مرطوب کننده زده‌اید) باعث یکدست شدن رنگ پوستتان می‌شود و باعث می‌گردد تا در فصل گرده افشانی گل‌ها، دیگر شبیه یک دلقک نباشید! سعی کنید از یک کانسیلر با پوشانندگی بالا و دارای قلم استفاده کنید تا ظاهر یکدست‌تری بدست بیاورید.
روی لک‌ها
کانسیلر بهترین دوست پوست‌های مستعد جوش است. هنگامی‌که لایه‌ی ضخیم کرم پودر باعث ایجاد یک ظاهر مصنوعی و گچی روی صورت می‌شود، استفاده از کانسیلر بصورت پراکنده به روی لکه‌ها و جای جوش‌ها یک راه عالی برای پوشاندن تمام چیزهاییست که کسی نمی‌خواهد ببیند، بدون اینکه قسمت‌های صاف و بدون لک پوستتان را زیر لایه‌ای از کرم بپوشانید. برای این موارد می‌توانید از کانسیلر‌های مدادی استفاده کنید تا لکه‌های قرمز را بدون هیچ کثیف کاری و با ظرافت بپوشانید.

نکته: برای یک دست کردن قسمتی که از کانسیلر استفاده کرده‌اید با بقیه پوستتان، از پودر استفاده کنید تا بهتر بنظر برسید.

در اطراف دهان
با استفاده از یک کانسیلر کرمی‌در اطراف دهان، لب‌هایتان را بطور طبیعی برجسته‌تر نشان دهید. هموارتر کردن پوست اطراف لب باعث می‌شود خط لب و لب شما بیشتر به چشم بیاید. بخصوص هنگامی‌که از یک رژ لب آتشین قرمز و یا آلویی استفاده کنید. رژ لبتان به اندازه‌ی کافی روشن نیست؟ مقدار کمی‌ کانسیلر به روی لبتان بزنید تا روشنایی رژ لبتان را بیشتر کنید.

بعد از زدن کرم پودر و زیر سازی با یک پودر سبک و بیرنگ پوست را بپوشانید پودر زدن باعث میشود:
۱- چهره یکنواخت تر شود
۲- دوام آرایش شما بیشتر شود.
۳- روغن اضافی پوست را جذب می‌کند و پوست را مات نشان میدهد.
۴- منافذ باز پوست را میپوشاند .

لازم به ذکر است متخصصین زیبایی در آرایشگاه از کانسیلرها یراس گریم و آرایش استفاده میکنند.

کانسیلر چیستReviewed by Tannaz lotfy on Jan 14Rating:

1 دیدگاه

  1. laleh.j.k.l گفت:

    awli bud mamnon

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *