روغن کنجد و روغن سیاه دانه
رشد سریع مو با روغن کنجد و سیاه دانه
دی ۱۸, ۱۳۹۶
لیزر موی زائد
مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد
دی ۱۸, ۱۳۹۶

ریباندینگ ژل

ژل ریباندینگ مو

ریباندینگ ژل

ریباندینگ ژل

   ریباندینگ ژل یک بافت ژل شفاف است قابلیت جذب رسیع توسط تارهای مو را داشته و می تواند بطور موثری به لایه های اصلی مو نفوذ کرده و موجب تجدید ساختار آن ها شود و عملکرد صاف شدن سریع آن را انجام دهد. که موجب صرفه جویی بیش از 20% در مصرف ژل ریباندینگ مو می شود. ریباندینگ ژل تحولی عظیم در صنعت آرایشی و صافی دائمی مو است زیرا موها را در کمترین زمان ممکن و با آسان ترین شیوه صاف کرده و هیچ گونه آسیبی به موها وارد نمی کند. 
   هنگام استفاده از ژل ریباندینگ بشره مو باز بوده و در معرض ژل صاف کننده قرار خواهد گرفت. ژل صاف کننده از طریق بشره نفوذ کرده و به داخل لایه قشری مو نفوذ می کند و موجب بازسازی ساختار مو و صاف شدن آن می شود.
فناوری روش شکافت فرآیند خنثی کردن:
1- لایه ی قشری آماده دریافت کرم ثابت کننده است.
2- کرم ثابت کننده سریعاً از طریق بشره و سپس به داخل لایه قشری مو نفوذ می کند.
3- کرم ثابت کننده به ثبات و دوام صاف شدگی مو برای مدت طولانی تر کمک خواهد کرد. 

ریباندینگ ژلReviewed by سه رخ on Jan 8Rating: 3.0ریباندینگ ژلریباندینگ ژل محصولی برای بازسازی تارهای مو و صاف کردن مو است که به صورت کرم ژلاتینی بوده و به لایه های اصلی مو نفوذ میکند و فرآیند بازسازی و صافی دائمی را انجام می دهد. در این مقاله این ژل را به شما معرفی می کنیم.

ریباندینگ ژل محصولی برای بازسازی تارهای مو و صاف کردن مو است که به صورت کرم ژلاتینی بوده و به لایه های اصلی مو نفوذ میکند و فرآیند بازسازی و صافی دائمی را انجام می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *