روش جوان سازی پوست
جوان ساختن و زیبا شدن پوست با تزریق
آذر ۲۵, ۱۳۹۵
کنترل ریزش مو
ریزش مو را کنترل کنید
آذر ۲۷, ۱۳۹۵

ضرر چسب مژه مصنوعی

ضرر چسب مژه مصنوعی

مژه مصنوعی

ضرر چسب مژه مصنوعی

 • عفونت و التهاب چشم ها


در برخی افراد مواد شیمیایی درون چسب مژه مصنوعی ایجاد حساسیت می کند.حتی در اثر چند بار استفاده مداوم از مژه مصنوعی، مکان مناسبی برای رشد باکتری های مضر روی چشم ایجاد میشود و احتمال عفونت چشم وجود دارد.زدن ریمل به چشم روی مژه‌هایی که آلوده به باکتری هستند، برای افراد دیگر هم می‌تواند مضر باشد. ناگفته نماند این کار بیشتر در آرایشگاه‌ های زنانه ممکن است انجام شود که یک ریمل و خط چشم را برای افراد متعددی استفاده میشود باعث انتقال باکتری از فردی به فرد دیگر میشود.

 • آسیب رساندن به مژه‌های طبیعی

  اگر آرایشگاه دقت نکند، ممکن است در هنگام چسباندن مقداری از این چسب بروی مژه اصلی ریخته شود و یا هنگام برداشتن تعدادی از مژه‌های اصلی هم کنده شود. منظور این است که نصب مکرر و طولانی مدت مژه‌ مصنوعی و همچنین برداشتن آن از چشم، به مژه‌های اصلی فرد آسیب می رساند و با تکرار زیاد فرصت جبران و رشد مجدد به مژه‌های اصلی داده نمی‌دهد و در نتیجه مژه‌های فرد به مرور زمان کم و کمتر می‌شود.

 • تاری دید

  تاری دید یا حتی کور شدن دائمی یکی از ضررهای ریختن چسب مژه مصنوعی به داخل چشم فرد است. به یاد داشته باشید هنگام استفاده از چسب مژه مصنوعی خیلی دقت کنند. حتی در بهترین آرایشگاه ها هم احتمال خطا وجود دارد. این دقت زمانی مهمتر می‌شود که فرد استفاده‌کننده از مژه مصنوعی، از لنز هم استفاده کند. در این صورت به محض احساس سوزش در چشم، باید سریعا لنز را از چشم درآورد و مژه مصنوعی را نیز بردارد و چشم‌ها را کاملا بشوید.

ضرر چسب مژه مصنوعیReviewed by Pantea Paydar on Dec 16Rating:

4 دیدگاه ها

 1. حورا . احدی گفت:

  مرسی

 2. ی.ا گفت:

  ممنونم از سایت خوبتون

 3. عالیس گفت:

  خیلی خوب بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *