نکات زیبایی باروغن نارگیل
زیبایی با روغن نارگیل
بهمن ۲۴, ۱۳۹۵
وکس چیست wax
وکس چیست؟
بهمن ۲۴, ۱۳۹۵

۷دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است

دلایل بهتر بودن ناخن کوتاه

ناخن کوتاه

۷ دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند است

  ۱. نگهداری ناخن کوتاه آسان‌تر است
بلافاصله پس از اینکه ناخن‌هایتان را کوتاه کنید، با خوشحالی می‌توانید از تمام سختی‌های نگهداری و خرج نصف درامدتان در آرایشگاه  برای محصولات مورد نیاز مراقبت از ناخن خداحافظی کنید. شما بدون هیچ دلیل خاصی می‌توانید شکر گزار ناخن‌های کوتاهتان باشید!
 ۲. ناخن‌های کوتاه سلامت هستند
ناخن‌های بلند به مراقبت خیلی زیادی احتیاج دارند. ژل‌های محافظت از ناخن و محلول‌هایی برای پوست اطراف ناخن‌هایتان، جدا از هزینه‌ای که در آرایشگاه صرفشان می کنید، باعث ایجاد درد می‌شوند! اگر بخوبی از آن‌ها مراقبت نکنید، ضعیف رشد می‌کنند و می شکنند. حتی می‌توانند بی‌رنگ و رو شوند! نه تنها ناخن‌هایتان درخشندگی خودشان را از دست می‌دهند، بلکه ممکن است زرد شوند! ناخن کوتاه همیشه سالم و درخشان است و دردی را با آن تجربه نخواهید کرد.
۳. ناخن‌های کوتاه بهداشتی هستند
ناخن‌های بلند، مستعد جمع شدن کثیفی در زیرشان هستند. سالم نگاه داشتن ناخن‌های بلند سخت و دشوار است. همچنین ممکن است ناخن‌های شما تغییر رنگ بدهند که یک کابوس بنظر می‌رسد. به جای آن، داشتن ناخن‌هایی کوتاه را انتخاب کنید. ناخن کوتاه تمیز و بهداشتی و نگهداری از آن ساده‌تر است.
 ۴- هر چیزی روی ناخن کوتاه زیبا است
کارهای زیادی می‌توانید با ناخن‌های کوتاه خود انجام دهید. رنگ‌های تیره روی ناخن‌های کوتاه زیبا ترند. می‌توانید آن‌ها را خیلی خلاقانه تزئین کنید. حتی می‌توانید جواهرات یا سنگ‌های براق را بدون نگرانی از اینکه زشت جلوه کنند روی ناخن‌های خود برای تزئینشان بکار ببرید. حتی اگر بخواهید می‌توانید بخوبی از رنگ‌های روشن نیز استفاده نمایید.
 ۵- ناخن کوتاه به آسانی تغییر می‌کنند
زمانی که ناخن‌های کوتاهی دارید، و برای یک مهمانی می‌خواهید ظاهرتان را تغییر دهید و ناخن‌های بلندی داشته باشید، براحتی می‌توانید از ناخن‌های مصنوعی استفاده کنید. در صورتی که اگر ناخن‌های خودتان بلند باشد و حالا ناخن کوتاه بخواهید بجز کوتاه کردن آن‌ها راه دیگری ندارید.
۶- می‌توانید پولتان را پس انداز کنید
ناخن‌های بلند به پیرایش منظم نیاز دارند. برای تمیز و زیبا نگه داشتن ناخن‌های‌تان، باید بصورت متناوب از لوسین و محلول‌های مختلف استفاده نمایید تا اینکه نشکنند یا تغییر رنگ ندهند.همچنین باید هر دو هفته به آرایشگاه مراجعه کنید. این لوسیون‌ها و رفتن به سالن‌های زیبایی همه نیازمند صرف هزینه‌های زیادی هستند. حالا ببینید اگر ناخن‌هایتان را کوتاه کنید چقدر در صرف هزینه‌های مختلف صرفه جویی می‌کنید.
 ۷- با ناخن‌هایی کوتاه فعالیت‌های روزانه تان راحت‌تر خواهد بود
پخت و پز، حمام بردن کودکتان، شست و شوی ظروف، بافندگی و دوخت و دوز و حتی کارهای بیرون از خانه برایتان راحت‌تر می‌شود. می‌توانید تمام این کارها را بدون اینکه نیاز به توجه ویژه‌ای به ناخن‌هایتان داشته باشید انجام دهید و مطمئن باشید تا به کسی صدمه‌ای نمی‌زنید یا اینکه ناخن‌هایتان نمی‌شکند. می‌توانید شش دانگ حواستان را به کارتان دهید.

۷دلیل که چرا ناخن کوتاه بهتر از ناخن بلند استReviewed by Tannaz lotfy on Feb 12Rating:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *