ویژگی کرم ضد آفتاب
ویژگیهای کرم ضد آفتاب استاندارد
خرداد ۳, ۱۳۹۷
مراحل ماساژ صورت در آرایشگاه
ماساژ صورت در آرایشگاه
خرداد ۴, ۱۳۹۷

ویژگی سالن آرایش طراحی ناخن

ویژگی های آرایشگاه طراحی ناخن

آرایشگاه طراحی ناخن

ویژگی سالن طراحی ناخن

به خوبی میدانیم امروزه بیش از هر زمان دیگری طراحی ناخن و انجام مانیکور و پدیکور در آرایشگاه در بین خانم ها و حتی آقایان رواج پیدا کرده و برای برطرف کردن این نیاز در بین مردم سالن های طراحی ناخن زیادی در همه جا دیده می شود. اما بسیاری از این آرایشگاه ها اصول اولیه این کار را رعایت نکرده و به نکات مهمی که در بهداشت این سالن ها باید رعایت شود، دقت کافی نشان نمی دهند.

از جمله نکاتی که باید حتما رعایت  بشود:
1. استریلیزه کردن وسایل
یکی از مهم ترین نکاتی که در هر آرایشگاه  باید به آن توجه کند، استریلیزه کردن وسایل پس از پایان هر نوبت است. زیرا در زیر ناخن ها باکتری های زیادی جمع می شود و در صورتی که وسایل تمیز نباشند مشکلات زیادی می تواند برای یکی از مشتری های شما اتفاق بیفتد. بنابراین پس از هر انجام کار هر مشتری وسایل باید شسته و استریلیزه شوند.
2. ظرف شستشو را بشویید
در انجام مانیکور و یا پدیکور گاهی دست ها یا پاها در ظرفی شسته می شوند که این ظرف هم هر بار باید شسته شود. زیرا در صورتی که این ظرف شسته نشود، باکتری و میکروب ها ممکن است به پوست مشتری صدماتی وارد کرده و موجب بروز قارچ و یا بیماری های دیگر پوستی شود.
3. استفاده از تاپ کت مناسب
همان طور که می دانید، تاپ کت یکی از ابزار های مهم در طراحی ناخن است. به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت طراحی ناخن و برای ماندگاری بیشتر آن بهتر است از تاپ کت مناسبی استفاده شده و با این کار مشتری های بیشتری جذب کرد. تاپ کت زمان خشک شدن لاک را بسیار بسیار کاهش داده و با کمک یک تاپ کت مناسب که طراحی را به هم نریخته و یا برآمده نکند، می توان مشتری های طراحی ناخن را افزایش داد.
4. به روز بودن رنگ لاک ها
یکی از نکات مهم که در هر آرایشگاه ناخنی باید به آن توجه کند این است که در سالن خود به طراحی لاک ها و رنگ های آن توجه کند. برای این کار می توان از یک یا چند برند کمک گرفته و محصولات آن برند را با یک دکور زیبا به نمایش گذاشت. اما نکته مهم تر از به نمایش گذاشتن لاک های مختلف این است که طراح ناخن به روز و در طراحی و یا دکور خود از رنگ های روز و رنگ هایی که برای آن فصل مناسب هستند کمک بگیرد. تنها در این صورت است که می توان میزان حرفه ای بودن آرایشگاه خود را به مشتری ها و حتی به سالن های رقیب نشان داده و مهارت و تخصص خود را به رخ کشید.
5. کمک کردن برای حمل و یا جابجایی کیف، لباس و یا کفش ها
یک آرایشگاه مناسب، آرایشگاهی است که علاوه بر خدمات مناسبی که ارائه می دهد، به دیگر نیاز های مشتری هم توجه کرده و با برآورده کردن هر خواسته مشتری وی را تشویق کند که بار دیگر هم از آن سالن بهره ببرد. به خصوص این که سالن های زیاد و رقبای زیادی در طراحی ناخن وجود دارند و با این کار می توان مشتری های خود را حفظ و به تعداد آن ها افزود.
6. پرداخت هزینه ها قبل از خدمات
  بسیاری از خانم ها پس از این که ناخن های خود را مانیکور کرده، کاشت انجام داده و یا روی آن ها طراحی می کننند، احساس نامتعارفی داشته و دوست ندارند به کیف و یا وسایل خود دست بزنند. زیرا می ترسند که ناخن هایشان خراب شود. به همین دلیل بهتر است با درک این موضوع هزینه را از قبل دریافت کنید تا مشتری با احساس رضایت کامل سالن شما را ترک کند.

ویژگی سالن آرایش طراحی ناخنReviewed by سه رخ on May 24Rating: 3.0ویژگی سالن آرایش طراحی ناخن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *