کاشت ناخن در آرایشگاه برای چه کسانی مناسب نیست
کاشت ناخن برای چه افرادی مناسب نیست
دی ۶, ۱۳۹۵
آموزش کراتینه مو
آموزش کراتینه مو
دی ۷, ۱۳۹۵

آرایش کریسمس

آموزش آرایش کریسمس

آرایش کریسمس

چند پیشنهاد برای آرایش کریسمس:


خط چشم

آرایش ساده و در حین حال شیک برای مهمانی رسمی یا غیر رسمی چه در کریسمس یا هر مناسبت دیگر، کشیدن خط چشم است. برای کشیدن خط چشم هم کافیست از رنگ مشکی، قهوه ای و یا دودی آن استفاده کنید. اهمیت خط چشم زیادی است زیرا چشم ها را خوش حالت تر می کند.

صورت

برای این که پری بیش از اندازه صورت خود را بگیرید و یا صورت خود را پرتر نشان دهید می توانید از زیر سازی و پنکک استفاده کنید. متخصصین زیبایی آرایشگاه در این زمینه بیشتر میتوانند کمکتان کنند.


گونه

با استفاده از رژ گونه صورت خود را لاغرتر و یا پرتر کنید و گونه های خود را بهتر به نمایش بگذارید.

 

موها

در فصل زمستان و در آستانه کریسمس موها نیاز به مراقبت بیشتری دارند و حتی زیباترین آرایش هم با موی نامرتب و به هم  ریخته زیبایی خود را از دست می دهد، سعی کنید از موهای خود بهتر مراقبت کنید و درخشش آن ها را در همه حال حفظ کنید.

 

انتخاب رنگ آرایش مناسب

انتخاب رنگ آرایش بسیار مهم است. رنگ انتخابی آرایش روی چشم و پوست می تواند چهره را کاملا متفاوت نشان دهد. متخصصین آرایشگر میگویند اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که پوست روشنی دارید می توانید از رنگ های روشن تر روی لب ها و گونه های خود استفاده کنید. اگر پوست سبزه و یا تیره تری دارید  از رنگ های برنزه و متالیک بهره ببرید تا پوست و آرایشی بی نقص داشته باشید.

آرایش کریسمسReviewed by Pantea Paydar on Dec 26Rating:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی ;) *